Akcesoria erotyczne do BDSM dla zaawansowanych
150.jpg

Kiedy już znudzą Ci się piórka i opaski na oczy. A razem dojdziecie do wniosku, że czas spróbować bardziej zaawansowanych akcesoriów erotycznych BDSM, to warto wiedzieć, od czego zacząć.

Dzisiaj prezentujemy kilka pozycji dla średniozaawansowanych i zaawansowanych w temacie BDSM.

Akcesoria erotyczne do BDSM dla zaawansowanych i tych trochę mniej

Akcesoria erotyczne odgrywają ogromną rolę w seksie BDSM. Ważne jest, aby nie używać akcesoriów domowych i przypadkowych przedmiotów, które akurat „masz pod ręką”.

Wyższy level BDSM to nowe przyjemności i coś więcej niż zakrywanie oczu i łaskotanie piórkami, czy używanie kajdanek. Dzisiaj skupimy się na przyjemności z krępowania, zabawy woskiem, czy wymierzania kar.

Body harness, czyli seksowne uprzęże

Body harness, seksowne szelki i uprzęże, które są ozdobą ciała. Jednocześnie umożliwiają kuszące unieruchomienie. Widok kobiety w harness to podniecające i pobudzające zmysły zjawisko. Jednocześnie proste do wykonania i bezpieczne. Jeśli nie chcesz, lub obawiasz się lin, to właśnie wypróbuj z drugą połową body harness.

Spreader bar - rozpórki lepsze niż kajdanki

Rozpórki inaczej spreader bar to akcesoria erotyczne do BDSM, które sprawdzą się w zaawansowanych zabawach. Możesz je wykorzystać do bondage zamiast liny, czy kajdanek. Ich budowa przypomina prosty drążek zakończony kajdankami. Rozpórki umożliwiają unieruchomienie nóg dokładnie w takiej pozycji, jakiej zażyczy sobie strona dominująca. Co więcej, ograniczają skutecznie ruchy, czym zyskują wśród zaawansowanych wielbicieli BDSM.

Będzie to również dla Ciebie alternatywa, jeśli nie chcesz być związana liną, lub sama nie chcesz używać liny do krępowania.

Wax play - zabawa z ciepłym woskiem

Najczęściej stosowana jest, jako element zabawy przy krępowaniu. Zabawa polega na polewaniu skóry ciepłym woskiem w miejscach erogennych (ale nie intymnych!) - chyba że wosk jest bezpieczny i producent nie zastrzega jego stosowania w okolicach intymnych.

Do zabawy z woskiem sprawdzą się świetnie świece do masażu erotycznego, ponieważ są przystosowane do skóry. Nie zalecamy Ci zabawy zwykłymi świeczkami. Chyba że będą to świece naturalne (wosk pszczeli, soja) bez dodatkowych składników.

Bondage i pejcze

Akcesoria erotyczne do BDSM, to tak naprawdę niekończąca się historia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poczynając od zakrywania oczu i krępowania kajdankami. Po linę i pejcze. Linę można wiązać na kilkadziesiąt sposobów, a dodatkowej pikanterii dodaje fakt, że ociera o wiązane miejsca. Lina do bondage jest propozycją dla zaawansowanych praktyków BDSM, ponieważ nieumiejętne jej wiązanie może prowadzić do wyrządzenia krzywdy.

Do wymierzania kar dobre będą pejcze. Te skórzane, jak i satynowe sprawdzą się w zaawansowanych zabawach. Ważna jest tutaj umiejętność operowania siłą i uderzanie w odpowiednie miejsca. Jeśli nie chcesz skórzanych pejczy, to na rynku dostępne są jeszcze delikatniejsze -materiałowe. O tym jednak już pisaliśmy. Dlatego zachęcamy Cię do podróży po naszym blogu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl