Bicz, pejcz, szpicruta, gadżety BDSM - jak ich używać?
68.jpg

Bicze, pejcze, szpicruty. Do bicia, muskania i dawania przyjemności. Gadżety BDSM, które dobrze wykorzystane mogą dać dużo przyjemności.

Właśnie, tylko jak ich używać, żeby było przyjemnie?

Poznaj 3 najpopularniejsze gadżety BDSM i wybierz ten, który na samą myśl rozpali Twoje zmysły.

Gadżety BDSM do przyjemnego bólu?

Gadżetów BDSM jest cała masa. Dzisiaj skupimy się na zadawaniu przyjemnego bólu i łaskotaniu. Oprócz klasycznych deseczek do klapsów są jeszcze pejcze, bicze i szpicruty. W różnych wariantach. Wykonane ze skóry, satyny, czy innych materiałów. Potrafią przenieść w nieodkryte dotąd miejsca przyjemności. Delikatnie łaskotać, muskać wrażliwe miejsca, albo dawać przyjemny ból.

Szpicruta, palcat (crop, riding crop)

To, co dla wielu podniecające to charakterystyczny świst szpicruty, zwieńczony klapsem. Szpicruty mają długie rączki i małe końcówki. Delikatność połączona z piękącym szczypaniem rozbudza wyobraźnie i prowadzi do nowej formy przyjemności.

Najczęściej obiektem szpicruty są pośladki. I to miejsce polecamy na sam początek zabawy szpicrutą. Trzeba jej się nauczyć i umiejętnie wyczuwać siłę uderzenia. Jeśli opanujesz tę sztukę, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś podrażniła się z partnerem i wypróbowała szpicruty na innych częściach ciała (uda, sutki, jądra). Co do jąder, to polecamy tę zabawę doświadczonym.

Bicz, bat (bullwhip)

Zarezerwowany dla doświadczonych miłośników BDSM. Jego użycie wymaga wprawy i sporego doświadczenia, aby sprawić przyjemność, A nie okaleczyć drugą osobę.

Kluczowa jest nauka uderzenia samą końcówką, a takżę odpowiednia siła. Musisz wiedzieć, że bicz może przeciąć skórę. A w BDSM nie chodzi o krwawą zabawę, a przyjemną. Skóra ma być zaczerwieniona, piec i mrowić, ale nigdy nie powinna krwawić.

Bicz może występować w wielu wariantach. Jeśli koniecznie chcesz wypróbować ten gadżet, a nie masz doświadczenia to kup model zakończony piórkami do łaskotania i muskania skóry. Z krótkim ogonem do chłostania. Nad krótkim łatwiej zapanujesz.

Pejcz (whip)

Często używany zamiennie z biczem. Zarówno w samej nazwie, jak i w użyciu. Natomiast pejcz ma zdecydowanie dłuższy ogon i krótką rączkę.

Zasada jest podobna co w biczu. Jednak na rynku gadżetów BDSM kupisz specjalne modele, wykonane z myślą o początkujących. Nie wyrządzi się nimi krzywdy. Dobre do nauki. A przede wszystkim odgrywania ról i przyzwyczajenia do posługiwania się pejczem. Modele dla początkujących będą wykonane z materiałowych szerokich pasków. Mogą być również paski skórzane, ale ich ilość będzie o połowę mniejsza niż w tradycyjnym pejczu.

W co nie bijemy - czyli jak uderzać bezpiecznie?

Pamiętaj, że ból i chłosta mają dawać przyjemność. Prowadzić do niezbadanych obszarów ekstazy. A przede wszystkim muszą być bezpieczne! Dlatego nie bije się nigdy w:

    • twarz i szyję,
    • brzuch i okolice nerek,
    • kostki.

Najbezpieczniej wybierać miejsca umięśnione. Grzbiet, pośladki, uda, czy ramiona. Oczywiście są inne miejsca na ciele, które można chłostać i drażnić. Jednak to już level dla zaawansowanych. Chłosta nie może prowadzić do fizycznej krzywdy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl