Co to jest trening analny?
152.jpg

Trening analny może być rewelacyjną grą wstępną, ale to również element przygotowania do seksu analnego. Do treningu możesz wykorzystać gadżety analne, lub namówić drugą połowę na wspólne pieszczoty.

Trening analny jest niezbędny, jeśli po raz pierwszy zamierzasz spróbować seksu analnego!

Trening analny bez bólu?

Przygotowanie do treningu analnego zacznij od stymulacji odbytu palcem. Wkładanie do niego zbyt dużych gadżetów erotycznych nie jest dobrym pomysłem na samym początku. Trening analny to swego rodzaju proces, który wymaga czasu delikatności i odprężenia. Nawet jeśli zamierzasz użyć gadżetów erotycznych, to pamiętaj, aby zacząć od niewielkich rozmiarów.

Trening analny powinien być obowiązkową częścią rytuału. Szczególnie jeśli pierwszy raz czeka Cię analne zbliżenie. jeśli nie chcesz przeprowadzać treningu solo, to potraktuj go jako grę wstępną ze swoją drugą połówką.

Sam trening analny najlepiej zacząć od palca, a dopiero potem przejść do gadżetów erotycznych. Pierwszym krokiem jest głaskanie i pieszczenie odbytu z zewnątrz. Zanim coś do niego włożysz, musisz się przecież upewnić, że rzeczywiście takie pieszczoty i zabawy Ci odpowiadają. A przede wszystkim, że czujesz się z tym komfortowo i jest to dla ciebie odprężająca, a nie krępująca sytuacja.

Lubrykant, to Twój nowy przyjaciel

Odbyt nie ma możliwości naturalnego nawilżenia w przeciwieństwie do pochwy. Dlatego przy treningu analnym, w stosunku analnym i jakichkolwiek zabawach analnych, zawsze wykorzystuje się lubrykant. Dzięki temu penetracja i stymulacja odbytu jest łatwiejsza, przyjemniejsza. A przede wszystkim minimalizujesz w ten sposób ryzyko drobnego urazu i otarcia. Pamiętaj, że lubrykant stosuje się przed i w trakcie stymulacji odbytu. Zadbaj o to, aby był to lubrykant dopasowany do pieszczot analnych. A jeśli chcesz dodatkowo używać zabawek erotycznych, to zwróć uwagę, aby lubrykant był bezpieczny dla silikonów, szkła i innych materiałów, z których wykonuje się gadżety erotyczne.

Nie bój się ilości. Z lubrykantem nie można przesadzić. Szczególnie jeśli chodzi o stymulację odbytu i seks analny, to im większa jego ilość, tym lepiej.

Gadżety analne, które Ci pomogą

Jeśli jesteś gotowa na to, aby pieścić się analnie już nie tylko za pomocą palca, a gadżetów erotycznych. To dobry moment, aby w takowe zainwestować. Gadżety analne to przede wszystkim korki analne, koraliki analne i zatyczki. Jednak do tych akcesoriów zaliczamy również wibratory analne, które polecamy Ci używać w miarę nabierania doświadczenia i oswojenia się z pieszczotami analnymi. Ponieważ na samym początku może być to dla Ciebie zbyt mocna stymulacja. Wybierając gadżety erotyczne, zwróć uwagę przede wszystkim na materiał wykonania. Najlepiej zaopatrz się w gadżety erotyczne z pewnego źródła. Czyli polecanego sklepu intymnego, czy renomowanego sex-shopu.

Druga kwestia, o której musisz pamiętać, to dobór odpowiedniego rozmiaru. Na sam początek najlepiej zacząć oczywiście od najmniejszych średnic i długości gadżetów erotycznych. Szalenie ważną kwestią jest tutaj wyczucie i Twoje poczucie komfortu. Pamiętaj, aby nie umieszczać w odbycie czegoś, co sprawia ci ból. Daje uczucie nieprzyjemnego uwierania. Zamiast się zrelaksować i cieszyć się nowymi doznaniami, jedyne co poczujesz to dyskomfort. Dlatego, zanim spróbujesz czegoś nowego — nie rzucaj się na przysłowiową głęboką wodę. Zacznij od drobnych gadżetów erotycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl