Do czego służy korek analny?
60.jpg

Korek analny to jeden z popularniejszych gadżetów erotycznych. Chociaż jest popularny, jego użycie i zakup bywają tematem TABU.

A nie powinny!

Korek analny wzniesie Cię na wyżyny przyjemności i otworzy drogę do zupełnie nowych doznań i eksperymentów w sypialni.

Korek analny - do czego służy ten gadżet erotyczny?

Korek analny to klucz do nowych doznań i przyjemności. Pomocny gadżet w przygotowaniach do seksu analnego i przyjaciel od fundowania podwójnych doznań.

Korek analny umieszcza się w pupie. Dokładniej w odbycie. Jego kształt sprawia, że zabawa z nim jest łatwiejsza, niż z wibratorem, sondą analną, czy dildo. Szczególnie dla początkujących. Korki analne inaczej nazywane są zatyczkami analnymi. Po prostu zatykają pupę. Utrzymywane są w niej dzięki mięśniom zwieraczy, a także dopasowaniu odpowiedniego rozmiaru. Dobrze dobrany korek analny nie wypadnie Ci podczas igraszek.

Budowa korka analnego

Zazwyczaj jest klasyczna, czyli główka (trzonek), nóżka i podstawka. Jednak na rynku możesz znaleźć korki analne o różnym kształcie i fantazyjnych wzorach.

korek-analny

Trzonek o wyraźnie obłym kształcie i zwężonym końcu przy pomocy lubrykantów delikatnie wśliźnie się w odbyt. Daje uczucie wypełnienia, wrażenie penetracji i od wewnątrz napiera na ścianki pochwy. Co stymuluje głębsze doznania. Na zupełnie innym poziomie niż podczas zabawy z wibratorem, czy klasycznego seksu.

Nóżka jest zawsze węższa, dzięki temu dobrze dobrany korek analny nie wypadnie. Poza tym wizualnie ładne się prezentuje. Czy nie przypomina Ci zwężonego kieliszka do wina?

Stopka to już element techniczny korka. Ułatwia jego wyciągnięcie, a przede wszystkim zabezpiecza korek przed całkowitym wysunięciem się do środka.

Jak używać korka analnego?

Wiesz już, do czego służy korek analny i zapewne jego użycie samo przychodzi Ci na myśl. Natomiast pobudź swoją wyobraźnię! Korek analny to świetny gadżet nie tylko podczas uprawiania seksu.

Twój analny pierwszy raz przed Tobą? Zacznij rozciągać pupę za pomocą korka analnego. Kraina nowych doznań, których się nie spodziewasz, musi być odpowiednio przygotowana. Korek analny pomoże przyzwyczaić Ci się do uczucia penetracji. Delikatnie i stopniowo przyzwyczaisz się do rozciągania i uczucia wypełnienia.

Dzięki temu seks analny będzie przyjemnym doznaniem. A nie czymś, co masz ochotę natychmiast usunąć ze swojego odbytu.

Korek analny podczas zabawy w pojedynkę? To kolejne zastosowanie tego gadżetu. Przyjemność podczas masturbacji będzie spotęgowana. Korek uciska ścianki pochwy, które robią się jeszcze bardziej wrażliwe na stymulację.

Wykorzystasz go także do wspólnych igraszek z partnerem i oboje otworzycie się na nowe doznania płynące z seksu. Namów partnera na eksperyment i zaproponuj, żeby też spróbował. Korek analny u Panów stymuluje prostatę i wpływa na sztywność penisa, a także zwiększa doznania podczas orgazmu. Tylko nic na siłę! Seks ma sprawiać przyjemność obu stronom.

Jesteś szalona, a gra wstępna może trwać dla Ciebie cały dzień? Poczucie, że robisz coś, czego nie powinnaś. Dodatkowo Cię podnieca? Noś korek analny podczas zwykłych zakupów, pracy, czy spaceru. Nikt nie podejrzewa, że oddajesz się tej delikatnej przyjemności. A taka dzienna stymulacja zaowocuje wieczornym wulkanem rozkoszy.

 

Bez obaw! Korki analne z płaską stopką, czy modele zakończone wąsikami nie są widoczne pod ubraniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl