Wypróbuj te pomysły i spraw, że gra wstępna już nigdy nie będzie taka sama
Wypróbuj te pomysły i spraw, że gra wstępna już nigdy nie będzie taka sama

Gra wstępna powinna poprzedzać każde zbliżenie. Tak, dobrze przeczytałaś, KAŻDE. Czytaj dalej, by dowiedzieć się dlaczego. Co więcej, przedstawimy Ci także top 3 pomysły na to, jak ją rozpocząć, by pobudzić zmysły i pragnienia każdego z partnerów.

Dlaczego gra wstępna jest tak istotna?

O tym, dlaczego gra wstępna jest tak ważna, znajdziesz już cały artykuł na naszym blogu. Jest on świetnym miejscem, aby zagłębić się w temat gry wstępnej. Teraz jednak w skrócie wyjaśnimy Ci, dlaczego nigdy nie powinno się pomijać gry wstępnej, a następnie, zgodnie z obietnicą, przedstawimy kilka pomysłów na to, jak o ją przeprowadzić.

Wielu mężczyzn uważa grę wstępną za kobiecą fanaberię. Panowie najchętniej przeszliby od razu „do rzeczy” i rozpoczęli stosunek. Jest to bardzo stereotypowe podejście do seksu, które kończy się jedynie tym, że ich partnerka zwykle nie odczuwa przyjemności ze zbliżenia i nie chcąc urazić partnera, udaje swój orgazm. A tego nie chce żadna ze stron, prawda? Jednak dlaczego kobiety tak bardzo potrzebują gry wstępnej?

Okazuje się, że całe to niezrozumienie istoty gry wstępnej wynika z różnych typów pożądania. Panowie zwykle bez problemu odczuwają pożądanie spontaniczne, które jak sama nazwa wskazuje, przychodzi do nich nagle i rodzi się w głowie. Panie natomiast zwykle nie odczuwają tego typu pożądania. To właśnie dlatego kobiety zazwyczaj nie inicjują zbliżeń! W takim razie, jakie pożądanie odczuwają kobiety?

U Pań zwykle występuje pożądanie responsywne, które rodzi się w ciele. Innymi słowy, kobiety pobudzają fizyczne doznania i pieszczoty. Mamy nadzieję, że teraz rozumiesz już, dlaczego gra wstępna jest tak ważna. To kluczowy czynnik, który sprawi, że będziemy miały ochotę na seks.

Najlepsze pomysły na udaną grę wstępną. Koniecznie musisz je wypróbować!

Skoro teraz już wiesz, dlaczego nigdy nie należy pomijać gry wstępnej, możemy przedstawić Ci TOP 3 pomysły na rozpoczęcie zbliżeń. Zaczynamy!

Namiętność kluczem do sukcesu

Nie ma nic, co bardziej pobudza niż stała namiętność odczuwana w związku. Okazuj miłość swojej drugiej połówce i pokaż, że jest dla Ciebie ważna. Dbaj o swoją partnerkę lub partnera przez cały dzień, a nie jedynie wtedy, gdy chcesz, by doszło do zbliżenia. Nie zapominaj o przytulaniu i pocałunkach w trakcie codziennych, zwykłych czynności. Takie niewinne pocałunki uwalniają w ciele hormony, które przy okazji niwelują odczuwany poziom stresu. Możesz także wypróbować wysyłanie erotycznych wiadomości, które nakręcą Was na wieczór.

Co więcej, pamiętaj, że szczera rozmowa jest podstawą. Porozmawiaj zatem ze swoją drugą połówką i dopytaj, które rzeczy sprawiają jej największą satysfakcję w waszym związku oraz w sferze erotycznej. Być może w ten sposób wspólnie wymyślicie nowe propozycje zbliżeń.

Erotyczny masaż na rozgrzanie ciała i myśli

Dobrze wykonany masaż erotyczny może pobudzić wiele zmysłów. Nie dość, że w ten sposób zrelaksujesz swoją drugą połówkę, to przy okazji możesz pobudzić ją tak, by nabrała ochoty na dalsze igraszki. Skup się najpierw na ramionach i karku, a następnie przejdź do stref erogennych.

Masaż możesz wykonać gołymi dłońmi lub sięgnąć po specjalne olejki. Niektórzy chętnie wykorzystują do niego jedzenie np. bitą śmietanę lub czekoladę. Dla wprawionych mamy w Intimovo także specjalną ofertę świec do masażu.

Dodatkowo masaż możesz połączyć także z namiętnymi pocałunkami, które jeszcze bardziej podkręcą atmosferę.

Zadbaj także o relaksujący wystrój! Radzimy zapalić jedynie delikatne światła. Puść nastrojową muzykę (np. na YouTube znajdziesz mnóstwo playlist idealnych do masażu) i nie zapomnij o przyjemnym zapachu świec. Takie połączenie składa się na idealną grę wstępną.

Sięgnij po specjalne gadżety erotyczne

Genialnym dopełnieniem każdej gry wstępnej jest wykorzystanie specjalnych gadżetów erotycznych. Mogą to być standardowe, znane nam wszystkim zabawki, takie jak wibratory, czy masażery łechtaczki. Nie są to jednak jedyne rozwiązania!

Możesz wyposażyć się także w smakowe pudry do ciała, czy żele, które potem zliżecie ze swych ciał. Jeżeli kręcą was takie zabawy, możecie nawet sięgnąć po jadalną lub rozpuszczalną bieliznę.

Świetną i często wybieraną opcją są także jajeczka wibrujące, którymi steruje się przy pomocy aplikacji lub pilota. Dzięki nim Twoja druga połówka będzie mogła stresować jajeczkiem i kontrolować odczuwaną przez Ciebie przyjemność. To rozwiązanie chętnie wybierają także pary, które pragną przenieść swoje zabawy w miejsca publiczne. Zainteresowana? Znajdziesz kilka takich produktów w naszym sklepie.

Pamiętaj o grze wstępnej i wypróbuj nasze pomysły

Mamy nadzieję, że teraz już rozumiecie, dlaczego gra wstępna jest tak istotna. Zachęcamy Was zatem do wypróbowania naszych pomysłów na udaną grę wstępną i życzymy Wam masy przyjemności i gorących wrażeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl