Jak pieścić łechtaczkę, by osiągnąć niesamowity orgazm?
Jak pieścić łechtaczkę, by osiągnąć niesamowity orgazm?

Łechtaczka to kobiecy narząd płciowy, którego zadaniem jest dostarczanie niezwykłej przyjemności. Być może wiesz także, że jest to najbardziej erogenna strefa na całym kobiecym ciele. Sprawdź, jak prawidłowo ją stymulować, by osiągnąć niesamowity orgazm. Do tego celu możesz użyć np. masażerów łechtaczkowych. Zainteresowana? W takim razie czytaj dalej.

Czym właściwie jest łechtaczka?

Łechtaczka jest kobiecym narządem płciowym i przy okazji najbardziej wrażliwym punktem na całym kobiecym ciele. To właśnie dlatego jej pieszczoty mogą przynieść nam tyle przyjemności.

Wbrew pozorom łechtaczka nie jest jedynie tym „guziczkiem” na styku łączenia warg sromowych mniejszych. Tak naprawdę jest ona bardzo dużym narządem wewnętrznym, który okala całą pochwę. Wspomniany guziczek jest jedynie jej żołądziem. Cała łechtaczka mierzy około 15 centymetrów!

Dlaczego stymulacja łechtaczki przynosi tyle rozkoszy?

We wnętrzu trzonu naszej łechtaczki znajdują się ciała jamiste. W trakcie podniecenia i stymulacji łechtaczki do tych ciał napływa krew. Właśnie wtedy dochodzi do kobiecej erekcji.

Niezwykłe jest to, że podczas tej przyjemności łechtaczka może się zwiększyć nawet dwukrotnie.

Zależy Ci na niesamowitym orgazmie? Sprawdź, jak pieścić łechtaczkę.

Wiesz już, że łechtaczka jest najbardziej wrażliwym miejscem na kobiecym ciele. Narząd ten posiada około 8 tysięcy zakończeń nerwowych. Dzięki temu poprawna stymulacja łechtaczki może przynieść niesamowity orgazm aż 80% kobiet! Co więcej, orgazm łechtaczkowy jest najłatwiejszym do osiągnięcia typem kobiecego orgazmu. Jak zatem pieścić łechtaczkę?

Przede wszystkim powinnaś pamiętać o fakcie, który został już kilkukrotnie przytoczony w tym artykule. Łechtaczka naprawdę jest najbardziej wrażliwym miejscem na naszym ciele. Niesie to za sobą oczywiste zalety - jej pieszczoty mogą przynieść nam niezwykłą rozkosz. Nie zapominaj jednak o tym, że nieumiejętna stymulacja tego miejsca może sprawić także ból i dyskomfort.

Aby uniknąć nieprzyjemności, powinnaś delikatnie zapoznać się z żołądziem łechtaczki. Na początku użyj do tego celu jedynie swych dłoni. Sprawdź, jakie ruchy sprawią Ci największą przyjemność. Możesz także wykorzystać specjalny lubrykant, który nawilży łechtaczkę i zmniejszy szanse na jakiekolwiek podrażnienia.

Jeżeli już polubisz się ze swoją łechtaczką i nauczysz się stymulować ją dłońmi, możesz pomyśleć o zakupie specjalnych gadżetów. Szczególnie polecamy Ci żele stymulujące łechtaczkę oraz masażery łechtaczkowe.

Rodzaje masażerów łechtaczkowych

Możemy wyróżnić dwa typy masażerów łechtaczkowych. Mowa tu o masażerach dotykowych i bezdotykowych. Te drugie często nazywa się także masażerami powietrznymi. Sprawdź najważniejsze różnice między nimi:

Masażery dotykowe

Dotykowe masażery łechtaczki to zabawki erotyczne, które możesz wykorzystać do stymulacji łechtaczki i innych erogennych miejsc na Twoim ciele takich jak np. sutki.

Nowoczesne masażery zazwyczaj posiadają kilka trybów wibracji do wyboru. Dzięki temu możesz dostosować działanie zabawki do swoich własnych preferencji.

Powietrzne masażery łechtaczki

Bezdotykowe masażery łechtaczki są hitem ostatnich lat. Tego typu produkty stymulują łechtaczkę dzięki falom ssącym powietrza. Działają zatem bezdotykowo.

One także posiadają co najmniej kilka trybów działania do wyboru. Trybami możesz sterować poprzez przycisk na zabawce lub specjalne aplikacje.

Top 3 masażery łechtaczkowe z Intimovo

Przygotowałyśmy dla Ciebie listę 3 masażerów łechtaczkowych, które są niezwykle popularne wśród naszych klientek. Znajdziesz na tej liście dwa masażery dotykowe i jeden masażer powietrzny.

Satisfyer pro penguin next generation

Satisfyer pro penguin next generation to najbardziej popularny masażer powietrzny. Ten uroczy Pingwinek może zapewnić Ci mnóstwo rozkoszy. Posiada 11 różnych trybów działania i jest w 100 procentach wodoodporny.

Więcej na temat Pingwinka możesz przeczytać w naszym artykule: https://intimovo.com/blog/intimovo/satisfyer-pro-penguin-next-generation-najpopularniejszy-masazer-powietrzny

Iroha by Tenga Kushi

Iroha by Tenga Kushi to masażer dotykowy, który przypomina elegancką muszlę. Posiada 7 trybów wibracji, a jego przepiękny design sprawia, że jest on niezwykle dyskretną zabawką. To kolejny produkt, który jest w 100 procentach wodoodporny. Bez przeszkód pobawisz się z nim w wannie lub pod prysznicem.

Więcej na temat tej eleganckiej muszli przeczytasz tutaj: https://intimovo.com/blog/intimovo/iroha-by-tenga-kushi-naprawde-kusi-subtelny-masazer-ktory-musisz-wyprobowac

ZALO Baby Heart

ZALO Baby Heart to dotykowy masażer łechtaczkowy premium. Posiada 8 trybów wibracji, którymi możesz sterować za pomocą bezpłatnej aplikacji na telefon. Zabawka jest wykończona biżuteryjnym łańcuszkiem pokrytym 18K złotem.

A Ty, który z nich wybierzesz do swojej kolekcji?

Mamy nadzieję, że teraz wiesz już, jak pieścić swoją łechtaczkę, by osiągnąć niesamowity orgazm. Jesteśmy ciekawe, który z opisanych przez nas masażerów łechtaczkowych najbardziej przykuł Twoją uwagę. Jeżeli zechcesz przetestować, któryś z nich koniecznie odwiedź nasz sklep Intimovo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl