Jak przechowywać zabawki erotyczne?
168.jpg

Męczący dzień? Masz ochotę na chwilę relaksu, przyjemności i rozkosze? Szukasz swojej ulubionej zabawki i ze smutkiem odkrywasz, że już dawno leży pod kołderką kurzu, a baterie nie działają? Gdybyś tylko wcześniej wiedziała jak przechowywać zabawki erotyczne. Zamiast być jeszcze bardziej sfrustrowaną, to mogłabyś cieszyć się chwilą sam na sam.

Nie martw się! Każdej z nas może się to przydarzyć. Dlatego warto, abyś wiedziała, w jaki sposób czyścić i gdzie przechowywać swoje zabawki erotyczne. A także, w czym nie przechowywać.

Zabawki erotyczne - dbaj o nie, jak o każdą inną rzecz

Nie ukrywajmy, dobre zabawki erotyczne nie kosztują kilku złotych czy kilkudziesięciu. Co więcej, potrafią kosztować naprawdę sporo. Dlatego też, by cieszyć się jak najdłużej żywotnością swoich zabawek. A także utrzymać je w świetnej kondycji wystarczy, że zadbasz o kilka kluczowych aspektów związanych z ich przechowywaniem i higieną.

Dzięki temu nie będziesz musiała się martwić, że baterie wibratorze nagle się wyczerpią. A twoje dildo będzie higieniczne i wolne od kurzu.

Zabawki erotyczne - zawsze czyste i higieniczne!

O tym, że higiena jest bardzo ważna, to chyba nie trzeba przypominać. Natomiast zdarza się nam czasem po prostu przetrzeć gadżet mokrą chusteczką, lub ręcznikiem. Niestety nie jest to dobry pomysł, ponieważ mimo że tego nie widzisz, to zabawka erotyczna wciąż jest brudna. Żeby zadbać o odpowiednią higienę zabawek, wcale nie musisz mieć dostępu do bieżącej wody i mydła. Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalny środek czyszczący do zabawek erotycznych. A nawet taki który możesz wykorzystać do odświeżenia miejsc intymnych.

Takie preparaty dezynfekują zabawki. Mają właściwości przeciwgrzybiczne, antyalergiczne i przeciwwirusowe. Wystarczy, że spryskasz zabawkę i przetrzesz chusteczką.

Jeśli lubisz preparaty dwa w jednym, to świetnym rozwiązaniem będzie środek czyszczący — Swiss Navy Toy & Body Cleaner. Stworzony na bazie olejku z drzewa herbacianego oraz lawendy nadaje się nie tylko do czyszczenia zabawek erotycznych, ale również do odświeżenia miejsc intymnych. Dzięki temu, że jest stworzony z naturalnych składników, możesz być spokojna, bo preparat nie uczula.

Zadbaj o energię

I to nie swoją, a swoich zabawek! Pamiętaj, aby zawsze wyciągać baterie przed schowaniem zabawki. Z prostego powodu. Jeśli nie korzystasz codziennie z gadżetów erotycznych, to baterie zwyczajnie mogą się w środku wylać. A to może doprowadzić do zepsucia wibratora, czy innego gadżetu. Przygotuj sobie również zapas nowych baterii. Nawet jeśli będą leżały w szafce, czy szufladzie, to nie będą wzbudzały podejrzeń. Zresztą, tu się nie ma czego wstydzić. Używanie zabawek erotycznych, to normalna i naturalna rzecz. Większość kobiet używa gadżetów, ale znacznie mniejsza część kobiet podchodzi do tego tematu otwarcie.

Masz zabawki erotyczne na akumulator, a nie baterie? Wystarczy, że będziesz regularnie je ładować. A niedziałający gadżet nigdy Cię nie zaskoczy. Sprawdzaj regularnie stan akumulatora. Najczęściej jest to dioda, która świeci na pomarańczowo (słaby akumulator), czerwony (rozładowany), lub miga. Jeśli nie ma diody w ładowarce, to słaby akumulator rozpoznasz zawsze po zmniejszonej mocy wibracji na maksymalnej mocy.

Przechowuj, jak diamenty

Czyli w odpowiednich woreczkach, pudełeczkach i opakowaniach. Nie rzucaj wibratora luzem do szuflady. A już napewno nie wrzucaj pod łóżko! Na rynku dostępne są specjalne worki na gadżety erotyczne, które bez problemu można wkładać do zamykanych plastikowych pudełek. A także woreczki atłasowe, welurowe, czy inne. Wszystkie zabezpieczą zabawki erotyczne, a umieszczone w woreczkach będę zdecydowanie lepiej wyglądały niż rzucone byle jak i byle gdzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl