Jak ulepszyć swój seks?
118.jpg

Wielu z nas chciałoby poprawić swoje życie seksualne. Znudziły nam się powtarzane w kółko czynności i pozycje. Nie ma nic zaskakującego i intrygującego w seksie, który zawsze wygląda w ten sam sposób, prawda? Jednakże, pomimo naszych pragnień, mało kto faktycznie próbuje coś w nim zmienić. Prawdopodobnie wynika to z tego, że po prostu nie wiemy, jak dokonać takich zmian. Czytaj dalej, a dowiesz się jak ulepszyć swój seks.

Pobudź swoją ciekawość

Aby ulepszyć swój seks, musisz coś o nim wiedzieć. Jeżeli znasz tylko kilka pozycji, nie wiesz za dużo o grze wstępnej i nie interesujesz się seksem, ciężko będzie wprowadzić jakiekolwiek zmiany.

Zapoznaj się zatem z poradnikami, czy filmami dotyczącymi seksu. Polecamy Ci jednak wybranie sprawdzonych i przede wszystkim realnych źródeł. Możesz również odwiedzić specjalistę i z nim porozmawiać na ten temat.

Poznaj swoje ciało

O korzyściach płynących z masturbacji pisaliśmy już wielokrotnie. Nie, masturbacja nie jest zarezerwowana tylko dla singli! Dzięki niej możemy sprawić sobie przyjemność, zrelaksować się i odstresować. Co więcej, masturbacja pozwala nam na sprawdzenie, które miejsca na naszym ciele są bardziej podatne na dotyk.

Poznanie tych miejsc i sprawdzenie, w jaki sposób warto je pieścić, sprawi, że lepiej poznamy swoje ciało. Następnie będziemy mogli poinstruować swoją drugą połówkę i pokazać jej, jak powinna nas dotykać, żeby sprawić nam przyjemność. Dzięki temu nasze zbliżenia będą bardziej świadome.

Dodatkowo możemy zachęcić swoją drugą połówkę do tego, by również lepiej zapoznała się ze swoim ciałem.

Poznaj ciało partnera/partnerki

Jeżeli obie strony wykonały już opisywany wyżej punkt, przyszedł czas na to, by wzajemnie się poznały. Etap ten warto rozpocząć od szczerej rozmowy. Opowiedzcie sobie o swoich pragnieniach, potrzebach i granicach. Te ostatnie są szczególnie ważne!

Następnie możecie wypróbować nowo poznane umiejętności. Dobrym pomysłem będzie tutaj wzajemna masturbacja. Dzięki niej damy szansę na to, by druga strona pokazała nam, jakie kroki mamy wykonywać.

Relacje

Chcąc ulepszyć swój seks, nie możemy zapomnieć o tym, że jednym z kluczowych kroków jest zadbanie o swoją relację w związku. Bez prawidłowej, silnej relacji, żadna ze stron nie będzie zmotywowana do zdobywania wiedzy i eksperymentowania w łóżku.

Warto doinformować się także w kwestii gry wstępnej, która jest szczególnie istotna dla kobiet. Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, zazwyczaj nie odczuwają pożądania spontanicznego. Odczuwają natomiast pożądanie responsywne, czyli takie, które zostaje wywołane przez wcześniejszy dotyk drugiej połówki.

Sięgnij po zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne wprowadzają coś nowego i ciekawego do sypialni. Pozwalają w łatwy sposób ulepszyć swój seks. Tak, pary również mogą z nich korzystać! Pamiętajmy jednak o tym, by odpowiednio je nawilżać, a po skończonej zabawie czyścić. Dzięki temu unikniemy bólu, podrażnień i potencjalnych infekcji.

To już wszystkie kroki, które chcieliśmy opisać. Mamy nadzieję, że dzięki nim będziesz w stanie ulepszyć swój seks. Życzymy dużo przyjemności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl