Jak zrobić masaż erotyczny?
154.jpg

Każdy z nas chociaż raz korzystał kiedykolwiek z masażu. Mógł być to masaż relaksacyjny, lub leczniczy. Natomiast nie możemy również zapominać o masażu erotycznym, który jest tak samo relaksujący, jak inne typy masażu. Natomiast różnica polega na tym, że napięcie i stres zmniejsza się poprzez wywołanie i osiągnięcie podniecenia seksualnego.

Czy byłaś już na takim masażu? A może chciałabyś taki masaż wykonać, czy może marzysz o tym, aby taki masaż wykonała Ci druga połówka? Dzisiaj dowiesz się, jak zrobić masaż erotyczny i czego użyć do jego wykonania.

Masaż erotyczny - dokładność i nastrój

Na dobry masaż erotyczny składają się dwie rzeczy. Miejsce i stworzony nastrój. A także dokładność i umiejętność masowania. Masaż powinien być sensualny, delikatny i podniecający. Chyba że chcesz spróbować soft BDSM i wykonać mocniejszy masaż. Natomiast zajmijmy się tradycyjny masażem erotycznym, który redukuje napięcie i zrelaksuje. A co więcej, będzie świetną grą wstępną.

Żeby stworzyć atmosferę sprzyjającą masowaniu, to trzeba zaopatrzyć się w kilka świeczek. Mogą być to świeczki zapachowe, ale najlepiej sprawdzą się do tego celu profesjonalne świece do masażu. Są to specjalne świeczki, które oprócz tego, że wykonane są na bazie różnych olejków i są bezpieczne dla ciała. To wytwarzają piękny zapach, które sprzyja erotycznej atmosferze.

Jeśli wolisz zwykłe świeczki, bo boisz się masażu woskiem, to wykorzystaj olejki i balsamy. Takie, które przystosowane są do masaży erotycznych. Czyli są bezpieczne nie tylko dla ciała, ale również okolic intymnych. Warto również zwrócić uwagę na to, że niektóre olejki do masażu erotycznego zawierają w sobie substancje, które zwiększają przyjemność seksualna.

Atmosfera, olejki i świece do masażu, czy zwykłe świeczki to element budujący nastrój. Natomiast żeby zbudować napięcie seksualne i wywołać podniecenie, trzeba masaż przeprowadzić umiejętnie. Co najważniejsze nie zaczynaj od razu od stref intymnych, bo nie o to chodzi. Masaż ma być swego rodzaju podróżą do przyjemności, a nie naciśnięciem magicznego guzika, który wywołuje natychmiastowe podniecenie.

Masaż erotyczny krok po kroku

Przez pierwsze 20 minut masażu skup się po prostu na ciele. Tak jakbyś wykonywała zwykły masaż relaksacyjny. Przeprowadź masaż delikatnie i spokojnie. Zależnie od tego co lubi twoja druga połówka. Możesz zacząć od głowy, karku, pleców, czy stóp. Ważne jest to, abyś na samym początku nie zaczynała od masażu miejsc intymnych czy stref erogennych.

Do masażu możesz użyć nie tylko swoich dłoni, ale również całych rąk zginając je w łokciach, czy różnych gadżetów. Pamiętaj, że twoje ruchy powinny być płynne i delikatne, a następnie pomieszane ze stopniowym uciskiem. Wykonuj masaż na całej długości mięśni. Jeśli nie jesteś pewna, co lubi twoja druga połówka, ponieważ będziesz wykonywać taki masaż po raz pierwszy. Zapytaj po prostu otwarcie, co sprawia jej największą przyjemność.

Kiedy już poczujesz, że sensualność przeobraża się w podniecenie, przejdź do masażu stref erogennych i miejsc intymnych. Zacznij od pośladków. Delikatnie i powoli, wędrując ku wewnętrznej stronie ud, klatki piersiowej i krocza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl