Kajdanki erotyczne - jak je używać?
160.jpg

Lubisz zabawy kajdankami? Chcesz urozmaicić grę wstępną? A może same kajdanki erotyczne przestały sprawiać Ci przyjemność?

Jak używać kajdanek erotycznych, żeby nigdy się nie znudziły? Jak przenieść się na jeszcze wyższy poziom zabaw erotycznych?

Sprawdź koniecznie te pomysły.

Kajdanki erotyczne i opaska na oczy niczym scenariusz z Greya?

Krępowania kajdankami to za mało? Dodaj do tego opaskę i zakryj oczy. Zobaczysz, jak wyostrzają się Twoje zmysły. Z zakrytymi oczami nie wiesz, co Twoja druga połowa zamierza zrobić. Możesz w głowie snuć różne scenariusze i z ekscytacją oczekiwać kolejnego kroku. Delikatne muśnięcie skóry, masaż sutków, czy muskanie wewnętrznej części ud da Ci bardziej intensywne doznania.

Nie masz opaski na oczy? Nic straconego! Użyj czegokolwiek, co umożliwia zakrycie oczu. Jedwabna chusta? Zwinięty T-shirt? Wszystko to, co będzie bezpieczne dla oczu.

Piórka i kostki lodu?

Gra polega na bardzo powolnym zbliżaniu się do końca finału. Im wolniej, tym lepiej. Delikatne podrażnienie piórkiem pobudza zmysły. Kostki lodu połączone ze skrępowanymi rękami? Świetna opcja! Szybka zmiana temperatury ciała sprawi, że zabawa będzie jeszcze bardziej ekscytująca.

Kajdanki i zabawki erotyczne?

Świetny pomysł! Wibrator sprawdzi się świetnie, ale na samym początku zabawy nie do penetracji. A do drażnienia i pobudzania wrażliwych miejsc wibracjami.

Zabawki i inne gadżety analne, takie jak zatyczki analne lub masażery, czy kulki analne dodadzą pikanterii i zwiększą odczuwanie przyjemności. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie jajeczka wibrującego, które jest sterowane zdalnie. A Twoja druga połowa decyduje o intensywności wibracji i częstotliwości.

Jajeczko sprawdzi się świetnie w połączeniu z kajdankami erotycznymi i opaską na oczach. Nie będzie miała pojęcia, w którym momencie poczujesz stymulację. A zakryte oczy pobudzą wyobraźnię. Z kolei skrępowane ręce dopełnią uczucie uległości. Taki soft BDSM dla początkujących.

Wypróbuj pejcz! To już wyższa jazda, ale jeśli ból może być przyjemny… Pejcz to fajny gadżet zarówno dla Ciebie w roli dominy, jak i uległej. Ważne, aby wiedzieć jak go używać, żeby nie wyrządzić drugiej osobie krzywdy. Jeśli Ty, lub Twoja druga połowa nie macie doświadczenia w używaniu takich gadżetów erotycznych, to na początek wypróbuj pejcz z materiału, a nie skórzany. Jest bezpieczniejszy i w przeciwieństwie do skórzanego nie uszkadza skóry. Co przy niewłaściwie użytej sile może stać się przy pejczu skórzanym.

Bezpieczeństwo i zgoda na pierwszym miejscu

Pamiętaj, że każda zabawa erotyczna. Gra wstępna, kolejny poziom igraszek, która ma znamiona soft BDSM, lub BDSM musi przebiegać za zgodą obojga partnerów. Nigdy nie rób nic wbrew woli drugiej osoby i sobie również nie pozwól na wykonywanie rzeczy, które nie sprawiają Ci przyjemności. Czy wprowadzają uczucie dyskomfortu.

Kajdanki erotyczne można używać na wiele sposobów, łącząc je z innymi zabawkami i gadżetami. Zabawa będzie udana i pełna nowych doznań, jeśli obie strony będą tego chciały.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl