Korek analny - jaki wybrać?
148.jpg

Chcesz wypróbować, czegoś nowego w sypialni? Zastanawiasz się, jaki korek analny będzie dla Ciebie dobry? A może nie wiesz, na który się zdecydować?

Ten wpis pomoże Ci podjąć decyzję i cieszyć się z nowych doznań!

Korek analny - jakie są rodzaje?

Zanim przejdziemy do tego, jaki korek wybrać. Przyjrzyjmy się rodzajom korków analnych. Te mogą być nie tylko różne kształtem, ale również materiałem i funkcjami.

Zależnie od oczekiwań i preferencji korki analne nie muszą być jednolite i szklane, czy wykonane z silikonu. Na rynku gadżetów do seksu analnego znajdziesz korki analne metalowe, żelowe, szklane i właśnie silikonowe. Nie muszą mieć klasycznego kształtu „kielicha z nóżką”, a fantazyjne zakończone uchwytem w kształcie serca, czy pętelki.

Odrębną częścią wśród gadżetów analnych są koraliki analne. Tak, jak korek zwiększają doznania i mogą pomóc Ci w przygotowaniach do seksu analnego. Natomiast to, co odróżnia je od korków analnych. To fakt, że mogą być używane mechanicznie podczas seksu, aby zwiększyć doznania. Przykładowo, jeśli chciałabyś spróbować podwójnej penetracji, to poproś partnera, aby rytmicznie wsuwał i wysuwał koraliki analne. Korek analny stymuluje od wewnątrz i nie da się nim poruszać przód tył, ze względu na stopkę.

Korki analne klasyczne

O kształcie kielicha, z nóżką i stopką. Wykonane ze szkła, lub metalu.

Korki analne wibrujące

Zachowują się dokładnie tak jak wibrator. Mogą mieć różne poziomy i siłę wibracji. Możesz stosować je jako wibratory analne. Zdecydowanie korki analne wibrujące to zabawka dla Ciebie, jeśli już od jakiegoś czasu eksperymentujesz z doznaniami analnymi. W przypadku osoby początkującej może się okazać to zbyt dużą stymulacją na pierwszy raz.

Korek analny ozdobny lub pet play

Korki analne ozdobne pełnią rolę estetyczną. Oczywiście spełniają swoją rolę stymulacji odbytu. Dodatkowo prezentują się ślicznie. Zazwyczaj wykończone są kryształkiem, lub inną ozdobą. Korki pet play, to korki analne z ogonem. Sprawdzą się w różnego rodzaju przebierankach. Chcesz być seksowną kocicą, a może tygrysicą? Korek analny z ogonem to dobry wybór.

Korki analne z ciężarkami

Wibrujący ciężarek w korku zapewni Ci dodatkową stymulację podczas ruchów ciałem. Za każdym razem, kiedy się poruszasz. Ciężarek za wibruje i da Ci niesamowitą przyjemność.

Korki analne dmuchane

Najlepsze rozwiązanie, jeśli nie jesteś pewna, jaki rozmiar wybrać. Dmuchane korki łatwo napompujesz już po włożeniu do odbytu. Dlatego bez problemu dopasujesz go do siebie. W równie łatwy sposób możesz całkowicie wypompować z niego powietrze, aby go usunąć. Zmieniać wielkość. Zależnie od preferencji?

Jaki wybrać korek analny?

Skup się na swoim doświadczeniu z gadżetami analnymi, potrzebach i możliwościach. Jeśli jesteś początkująca, to nie rzucaj się na przysłowiową głęboką wodę. Niedopasowana wielkość korka analnego może Cię jedynie zniechęcić do dalszych eksperymentów. Zacznij najlepiej od małej średnicy ok. 2,5 cm.

Jeśli to nie Twoje pierwsze doświadczenia z korkami analnymi, to wybór zależy od Twoich preferencji. Jeśli szukasz dodatkowej stymulacji, ale kontrolowanej i dającej mocne doznania, to wybierz korek analny wibrujący, lub z ciężarkiem wibrującym.

Jeśli Twoją fantazją jest podwójna penetracja, zamiast korka wypróbuj koraliki analne. Eksperymentuj i testuj różne rozwiązania. Pamiętaj, że każda zabawka. Nawet jeśli jest do siebie podobna, to da Ci inne nowe doznania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl