Korek analny w postaci koralików - jak z niego korzystać?
Korek analny w postaci koralików - jak z niego korzystać?

Korek analny, koraliki analne, ogonki i wiele więcej gadżetów, które mają za zadanie sprawić, że seks analny i stymulacja odbytu będą przyjemnością nawet dla początkujących.

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej koralikom analnym, które często nazywane są jako korek analny w postaci koralików. Chociaż różnią się budową i wyglądem to tak, jak zwykły korek analny mają zapewnić nieziemskie doznania w sypialni.

Korek analny w postaci koralików, czy koraliki analne - co to jest?

Koraliki analne to najczęściej połączone ze sobą silikonowym sznurkiem lub pałąkiem kulki, jajeczka i inne geometryczne kształty dopasowane do odbytu. Z jednej strony zakończone są pętelką lub uchwytem, a z drugiej przybierają stożkowy kształt, układając kulki od najmniejszej do największej. Oprócz standardowych kształtów korek analny w postaci koralików może przybrać formę świderka, serduszek połączonych łańcuszkiem (silikonowym) lub innych fantazyjnych kształtów.

Mimo że koraliki analne nazywane są również korkiem analnym, to różnią się nieco swoją budową. Korek analny zazwyczaj jest stożkiem lub owalną figurą zakończoną stopką bez kulek ze stopniowaniem wielkości. Informacje o korku analnym znajdziesz na naszym blogu. Zachęcamy cię również do zapoznania się z innymi artykułami. Natomiast wracając do koralików analnych.

Dlaczego mówi się o nich również że to korek analny? Być może dlatego, że również służy stymulacji odbytu i niesieniu przyjemności. Z pewnością, jeśli będziesz poszukiwać takiego gadżetu online, czy też pójdziesz do sex-shopu, czy sklepu intymnego stacjonarnie to jeśli powiesz, że szukasz korka analnego z koralikami, każdy bez problemu powinien wiedzieć, co dokładnie masz na myśli.

Dlaczego kulki w koralikach mają różne rozmiary?

Jak przeczytałaś powyżej, większość popularnych koralików analnych ma kształt stożkowy, a kulki umieszczone na łańcuszku zaczynają się od tej o najmniejszej średnicy do największej. Wielkość średnicy kulek, a także ilość zgrubień sprawia, że koraliki analne mogą sprawiać przyjemność zarówno osobom początkującym, jak i tym bardziej doświadczonym. Zmiana wielkości kulek na łańcuszku to tak naprawdę przystosowanie do wielkości otwarcia się odbytu.

Na rynku znajdziesz również modele przeznaczona dla zaawansowanych miłośniczek zabaw analnych, w których koraliki mogą mieć od 20 do nawet 40 cm długości. Jednak zdecydowanie nie będą odpowiednie dla osób początkujących, więc jeśli nie próbowałaś jeszcze takich gadżetów erotycznych, to zdecydowanie odradzamy ci kupowanie najdłuższych koralików. Te z ilością trzech czy pięciu kulek będą odpowiednie.

Koraliki korek analny jak używać?

Używanie koralików analnych nie jest trudne i daje ogromną satysfakcję już przy samym ich umieszczaniu w odbycie, jeśli będziesz pamiętać o kilku ważnych zasadach. Koraliki stymulują odbyt i najczęściej używa ich się podczas stosunku, a bardziej doświadczone kobiety wykorzystują go również podczas uprawiania seksu analnego. Natomiast absolutnie odradzamy ci taką praktykę, jeśli zamierzasz w ogóle po raz pierwszy spróbować pieszczot analnych.

Pamiętaj też, że koraliki analne powinnaś dostosować do swojego odbytu. Nic na siłę! Jeśli czujesz, że na początku zmieścisz tylko najmniejszą kulkę, nie wpychaj na siłę koralików dalej. Możesz w ten sposób uszkodzić lub nadwyrężyć zwieracze. Poza tym, gdzie tu przyjemność, jeśli próbujesz upychać coś na siłę? Możesz wspomóc się lubrykantem, który przeznaczony jest do gadżetów erotycznych i stosowania podczas seksu analnego.

Jeśli już pierwszy kontakt z koralikami analnymi masz za sobą, to wypróbuj je podczas zbliżającego się orgazmu. Wyciągnij lub poproś swoją drugą połówkę, aby wyciągnęła koraliki z odbytu w momencie, kiedy czujesz, że zaczynasz szczytować. Gwarantujemy ci, że fala przyjemności, którą doznasz, będzie dla ciebie zupełnie nowym wymiarem przyjemności podczas seksu.

5 ważnych zasad używania koralików analnych

Pamiętaj, aby kierować się kilkoma ważnymi zasadami które umożliwią ci bezpieczną i higieniczną zabawę.

  1. Nie używaj koralików podczas infekcji, schorzeń, czy uszkodzenia mechanicznego odbytu.
  2. Absolutnie nie wpychaj ich na siłę do odbytu.
  3. Zawsze przed i po użyciu dokładnie wyczyść koraliki analne.
  4. Jeśli chcesz eksperymentować i z odbytu przenieść koraliki do pochwy, to koniecznie oczyść je środkiem antybakteryjnym. Odbyt ma inne pH niż pochwa i inną florę bakteryjną.
  5. Przechowuj koraliki analne w pudełeczku lub woreczku do gadżetów erotycznych. Zawsze dokładnie umyte i wysuszone.

Polecane koraliki analne dla początkujących i zaawansowanych

Koraliki analne - SATISFYER PLUGS COLORED

Zestaw 3 koralików analnych dla początkujących. Ich długość oraz stosunkowo niewielki rozmiar pozwala osobom niedoświadczonym w pieszczotach analnych cieszyć się tą wyjątkowo intymną pieszczotą. Każdy z koralików posiada inny kształt i średnicę. Zakończone są uchwytem ułatwiającym aplikację, wyciągnięcie całkowite, lub wewnętrzną stymulację poprzez przekręcanie oraz delikatne wyciąganie.

Koralików można używać podczas gry wstępnej, czy podczas stosunku pochwowego (uczucie podwójnej penetracji). Wzmacniają orgazm i gwarantują niepowtarzalny, nowy poziom doznań. Wykonane są z delikatnego i bezpiecznego silikonu medycznego.

Koraliki analne - Satisfyer Beads Black

Satisfyer Beads koraliki analne w dwóch różnych wersjach. Jedne mają okrągłe kulki o średnicy od 2 do 3,4 cm. A drugie w wersji o kształcie pik, diamentu (jak wolisz) o średnicy od 2 do 3,7 cm. Długość koralików analnych jest taka sama i dochodzi do 20,5 cm, z czego około 17 cm to długość użytkowa. Te są zdecydowanie dłuższe w porównaniu do powyższego zestawu, jednakże sprawdzą się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośniczek analnych pieszczot. Wystarczy, że umieścisz w sobie tyle kulek, na ile jest gotowy Twój odbyt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl