Kulki gejszy - podstawowa instrukcja obsługi
218.jpg

Jako wierna czytelniczka naszego bloga, z pewnością wiesz, dlaczego warto dbać o swoje mięśnie Kegla. W końcu są one odpowiedzialne nie tylko za podtrzymywanie Twoich narządów rodnych. Dobrze wyćwiczone wzmocnią także doznania czerpane podczas seksu. Zainteresowana? W takim razie koniecznie dowiedz się, jak wykorzystać kulki gejszy do takich ćwiczeń.

Jak wybrać odpowiednie kulki gejszy?

Przed rozpoczęciem ćwiczeń musisz oczywiście wyposażyć się w dobre kulki gejszy. Na co warto zwracać uwagę podczas takich poszukiwań? Przede wszystkim powinnaś skupić się na materiale i wadze kulek.

Odpowiedni materiał

Materiał, z którego wykonane są jakiekolwiek gadżety erotyczne, odgrywa bardzo istotną rolę. To właśnie od niego zależy to, czy użytkowanie produktu będzie bezpieczne. W tym przypadku najlepszym wyborem będzie hipoalergiczny silikon medyczny. Jego dodatkowym atutem jest to, że nie sprawia najmniejszych problemów podczas czyszczenia.

Waga kulek

Jeżeli jesteś osobą początkującą, zalecamy Ci wybór najlżejszych, najlepiej pojedynczych kulek gejszy. Taka kulka powinna maksymalnie ważyć 55 gram. W przypadku osób bardziej doświadczonych, zalecamy już wybór podwójnych kulek.

Jak wykorzystać kulki gejszy do swoich ćwiczeń?

Teraz kiedy jesteśmy pewni, że wybierzesz idealne kulki dla siebie, możemy przejść do omawiania ćwiczeń.

W tym przypadku najważniejszą kwestią jest prawidłowa aplikacja produktu. Proces aplikacji kulek jest bardzo zbliżony do aplikacji tamponu, czy kubeczka menstruacyjnego. Z tego względu jesteśmy pewni, że sobie z nim poradzisz. Upewnij się jednak, że przed samą aplikacją odpowiednio wyczyściłaś swoje kulki.

Kulki gejszy zostały stworzone specjalnie do ćwiczeń mięśni Kegla. Oznacza to, że nie musimy samodzielnie zaciskać i rozluźniać swoich mięśni dna miednicy. Kulki wykonają praktycznie całą pracę za nas! Jednak, co oznacza słowo „praktycznie”?

Tak się składa, że kulki gejszy działają tylko w ruchu. Innymi słowy, nie dasz rady ćwiczyć mięśni Kegla, odpoczywając i leżąc na kanapie… Nie chcemy jednak, byś w tym momencie się demotywowała. Takie ćwiczenia wcale nie muszą być bardzo intensywne. Z kulek możesz korzystać na przykład podczas spacerów. Osoby bardziej doświadczone mogą używać kulek nawet podczas swoich ćwiczeń na siłowni. W ten sposób połączą swoją pasję z dodatkowym dbaniem o siebie.

Jak często wykonywać takie ćwiczenia?

W przypadku ćwiczeń mięśni Kegla największe znaczenie ma systematyczność. Tylko w ten sposób będziesz w stanie uzyskać oczekiwane efekty. Nie oznacza to jednak, że Twoje ćwiczenia muszą być bardzo długie. Wystarczy nawet kilka minut dziennie!

Wraz ze zdobywaniem doświadczenia możesz wydłużyć czas trwania ćwiczeń. Upewnij się jednak, że nigdy nie przekroczysz 3 godzin dziennie. W ten sposób mogłabyś przetrenować swoje mięśnie Kegla, a to nigdy nie oznacza niczego dobrego.

Kulki gejszy — podsumowanie

Teraz już wiesz, jak powinny wyglądać Twoje ćwiczenia mięśni Kegla. Potrafisz także samodzielnie dobrać odpowiednie kulki gejszy. Mamy nadzieję, że dzięki systematycznym ćwiczeniom uda Ci się udoskonalić swoje życie seksualne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl