Łechtaczka - co warto o niej wiedzieć?
96.jpg

Łechtaczka jest jedynym narządem, którego funkcją jest tylko i wyłącznie dostarczanie przyjemności. Co więcej, jest to najbardziej erogenna strefa kobiecego ciała. Chcesz, by Twój seks przeniósł się na zupełnie nowy poziom? W takim razie musisz koniecznie dowiedzieć się więcej na jej temat.

Czym jest łechtaczka?

Łechtaczka jest kobiecym narządem płciowym. Wiele osób myśli, że jest nią jedynie ten „mały guziczek” położony w miejscu, w którym łączą się wargi sromowe mniejsze. Jednakże jest to ogromny błąd! I używamy tego słowa zarówno w przenośni, jak i dosłownie!

Wbrew pozorom łechtaczka jest bardzo dużym narządem wewnętrznym. Okala całą pochwę, a ten wspomniany guziczek, który możemy zobaczyć, to jedynie jej żołądź. Poza nim składa się także z trzonu i dwóch odnóg. Co więcej, badania wykazują, że narząd ten mierzy około 15 centymetrów i posiada mniej więcej 8 tysięcy zakończeń nerwowych!

Łechtaczka jest zbudowana analogicznie do męskiego penisa. Jednak jest ona o wiele mniejsza.

Jak działa łechtaczka?

We wnętrzu trzonu łechtaczki znajdują się ciała jamiste. W trakcie podniecenia i pobudzania łechtaczki, do tych ciał napływa krew. To właśnie wtedy dochodzi do erekcji tego kobiecego narządu. W tym czasie łechtaczka może powiększyć się nawet dwukrotnie!

Dlaczego warto uwzględniać ją podczas pieszczot?

Wiele kobiet nie osiąga orgazmu podczas penetracji pochwy. Ich partnerzy bardzo często źle się z tym czują. Obawiają się, że ich penis nie posiada wystarczających rozmiarów lub, że nie podniecają swojej partnerki.

W takiej sytuacji kobiety zaczynają zastanawiać się, czy aby na pewno wszystko z nimi w porządku. W końcu kochają swojego partnera i zgodziły się na zbliżenie. Dlaczego w takim razie nie mogą osiągnąć orgazmu?

Winę można zrzucić jedynie na brak odpowiedniej edukacji seksualnej. Prawdą jest, że tylko ⅓ kobiet, jest w stanie regularnie szczytować podczas penetracji pochwy. To, że kobieta nie jest w stanie osiągnąć w ten sposób orgazmu, jest zatem naturalną i normalną sprawą.

Rozwiązaniem tego problemu jest uwzględnienie łechtaczki podczas pieszczot. Mówi się, że umiejętna stymulacja tego narządu jest w 80% przypadków niezbędna do tego, by kobieta osiągnęła orgazm.

Jak stymulować łechtaczkę?

Wiecie już, że łechtaczka jest najbardziej erogenną strefą kobiecego ciała. Ma to swoje ogromne zalety, ale także wady. Nieumiejętne stymulowanie tego narządu może wywołać nie tylko dyskomfort, ale także ogromny ból. Z tego względu, warto, by para na początku delikatnie zapoznała się z tym miejscem.

Łechtaczkę można stymulować poprzez pobudzanie okolic pochwy lub łagodne pocieranie jej żołądzia. Do tego celu warto użyć lubrykantu. Można skorzystać także, ze specjalnych żeli stymulujących łechtaczkę.

To już wszystkie informacje na temat łechtaczki, które chcieliśmy przedstawić. Mamy nadzieję, że teraz z chęcią zdecydujecie się na to, by włączyć ją do swoich zbliżeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl