Masażery łechtaczki - jakie są rodzaje i popularne modele?
94.jpg

Każda z nas z pewnością niejednokrotnie słyszała o wibratorach. W końcu są to najpopularniejsze zabawki erotyczne. Jednakże coraz więcej kobiet decyduje się ostatnio na zakup masażera łechtaczki. Czytaj dalej, aby poznać dostępne rodzaje tego produktu. Polecimy Ci także kilka modeli, które cieszą się największym powodzeniem wśród naszych klientek.

Czym różnią się masażery łechtaczki od wibratorów?

Na początku powinnyśmy sobie wyjaśnić różnicę pomiędzy masażerami łechtaczki a wibratorami. Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem takiego masażera jest stymulowanie łechtaczki. Daje on cudowną rozkosz, głównie dlatego, że łechtaczka jest najbardziej czułym miejscem na naszym ciele. Nie oznacza to jednak, że musimy wykorzystywać go tylko w tym celu!

Poza samą stymulacją łechtaczki możesz zdecydować się również na masaż sutków, a nawet wędzidełka penisa swojego partnera! Co więcej, wiele masażerów posiada także specjalne końcówki, które możesz wykorzystać także do stymulowania ścianek pochwy. Za taki masażer może posłużyć nawet wibrator! Czym one się w takim razie różnią?

Zarówno masażery łechtaczki, jak i wibratory spełniają podobną funkcję. Jednakże wibrator głównie kojarzy nam się z podłużną różdżką. Masażery łechtaczki są produktami znacznie mniejszymi. Wiele z nich mieści się w dłoni, a nawet na palcu! Co więcej, masażery posiadają fantazyjne kształty. W przypadku wielu z nich odgadnięcie, że dany produkt to zabawka erotyczna, jest naprawdę skomplikowane. Stanowią zatem świetny i dyskretny gadżet.

Rodzaje masażerów łechtaczki

Na rynku dostępne są 3 rodzaje masażerów łechtaczki:

  • małych rozmiarów masażery wibrujące
  • wielofunkcyjne różdżki masujące
  • masażery bezdotykowe

Czym one właściwie się różnią?

Niewielkie masażery wibrujące

Tego typu masażery, są niewielkimi gadżetami, które bez problemu zabierzesz nawet w podróż. Nie użyjesz ich jednak do stymulowania pochwy. Ich kształt i niewielki rozmiar, zdecydowanie na to nie pozwolą. Są jednak świetne do stymulowania łechtaczki i sutków.

Wśród nich znajdziesz między innymi wspomniany masażer na palec, elegancką muszlę lub niepozorną szminkę.

Wielofunkcyjne różdżki masujące

Różdżki masujące są wyjątkowymi zabawkami erotycznymi. Możemy je wykorzystać zarówno do stymulacji łechtaczki, sutków, jak i ścianek pochwy. Są zdecydowanie większe niż typowe masażery łechtaczki. Z wyglądu bardziej przypominają wibratory.

Masażery bezdotykowe

Ostatnim i chyba najbardziej intrygującym rodzajem produktów tego typu są masażery bezdotykowe. Stymulują łechtaczkę i sutki dzięki delikatnym falom ssącym powietrza. Działają zatem bezdotykowo.

Dzięki nim jesteś w stanie zaledwie w kilka minut doświadczyć wielokrotnego orgazmu.

Największym zainteresowaniem wśród naszych klientek cieszy się masażer pingwinek.

Który z dostępnych masażerów wybrać?

To, który z opisywanych przez nas rodzajów masażerów łechtaczki powinnaś wybrać, zależy tylko i wyłącznie od Twoich własnych preferencji.

Każdy z podlinkowanych przez nas produktów został wykonany z bezpiecznych materiałów. Wszystkie modele są także w 100% wodoodporne. Dzięki temu możesz używać ich wszędzie tam, gdzie tylko masz na to ochotę. Zdecydowanie ułatwia to również samo czyszczenie masażera.

Masażer łechtaczki nie tylko do zabawy solo

Tak, jak już wielokrotnie wspominaliśmy, łechtaczka jest najbardziej erogennym miejscem na całym ciele kobiety. Co więcej, ponad 70% kobiet twierdzi, że orgazm łechtaczkowy, to jedyny typ orgazmu, jaki są w stanie przeżyć. Właśnie z tego względu warto uwzględnić stymulację łechtaczki nawet w trakcie penetracji. Kupując masażer łechtaczki nie tylko partner, ale również jego wybranka, będzie odczuwać niesamowitą przyjemność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl