Najlepsze pozycje w seksie, które powinnaś wypróbować!
224.jpg

Próbowanie nowych pozycji seksualnych to jedna z najlepszych metod na urozmaicenie stosunków. Dowiedz się zatem jakie są najlepsze pozycje w seksie. Jeżeli jeszcze nie próbowałaś którejś z nich, koniecznie przekonaj do tego swoją drugą połówkę. Zaczynamy!

Najlepsze pozycje w seksie, które urozmaicą Twoje zbliżenia

Wiele osób nie docenia tego, jaką moc niosą ze sobą najlepsze pozycje w seksie. A szkoda, bo potrafią zdziałać prawdziwe cuda!

Dodatkowo niezwykle nas smuci to, że ogromny procent kobiet przy wyborze pozycji nie kieruje się swoją przyjemnością, a tym jak wygląda w danym akcie. Uwierzcie nam, że dla partnerów lub partnerek jesteście idealne i naprawdę nie musicie przejmować się tym, czy w jakimś ułożeniu ciała widać wasze fałdki, kości lub inne kompleksy. Koniec z seksem przy zgaszonym świetle! Zaufajcie nam i wypróbujcie, którąś z pozycji na naszej liście. Podziękowania będziemy zbierać później.

Dlaczego pozycje w seksie są tak ważne?

Tak się składa, że wybrana przez Was pozycja ma bezpośredni wpływ na odczuwaną przyjemność. Świadomy dobór danej pozycji sprawia, że możecie stymulować dokładnie te obszary, na których Wam zależy. Nie bójcie się zatem zmieniać pozycji w trakcie zbliżenia! Dzięki temu zyskacie masę nowych przyjemności.

Pozycje seksualne możemy podzielić na 4 grupy. Zmienną jest w nich położenie ciał kochanków. Możemy zatem wyróżnić pozycje, w których:

  • mężczyzna jest na górze
  • kobieta jest na górze
  • aktywna strona znajduje się z tyłu (pozycje od tyłu)
  • kochankowie leżą równolegle

Które z nich szczególnie warto wypróbować?

Oto najlepsze pozycje w seksie, które po prostu musisz przetestować

Opiszemy teraz najlepsze pozycje z każdej z wymienionych przed chwilą grup. Do wyboru masz zatem:

Mężczyzna na górze

Najpopularniejszą pozycją w tej grupie jest oczywiście pozycja typu misjonarz. Wielu osobom kojarzy się ona z nudą. Nie jest to jednak prawdą! Wystarczy ją jedynie trochę udoskonalić. Tak naprawdę potrzebujecie tylko jednej poprawki. Zalecamy, by kobieta zaplotła swoje nogi na plecach partnera. W ten sposób zwiększy swoje szanse na orgazm.

Kobiety niezwykle cenią tę pozycję, ponieważ poza samą przyjemnością, odczuwają także bliskość z partnerem i poczucie bezpieczeństwa. Jest to świetna pozycja, jeśli macie ochotę się trochę poprzytulać. Co więcej, taka pozycja pozwala na zachowanie kontaktu wzrokowego.

Kobieta na górze

W tej grupie musimy oczywiście wspomnieć o pozycji na jeźdźca, czyli kobiecie siedzącej na partnerze i ujeżdżającej go tak, jak jej się to tylko zamarzy. Jest to rozwiązanie dla kobiet, które danego dnia chcą przejąć stery i zdominować swoją drugą połówkę.

Należy tutaj wspomnieć o dwóch, największych zaletach tej pozycji. Pierwsza z nich to to, że niezależnie od długości penisa partnera, kobieta jest głęboko penetrowana. Natomiast drugą, jeszcze większą zaletą jest to, że kobieta jest w stanie ruszać swoją miednicą. Kobieta ustala zatem tempo i charakter ruchów. A to dostarcza dodatkowych wrażeń zarówno kobiecie, jak i jej partnerowi.

Pozycje od tyłu

Wszystkie pozycje od tyłu gwarantują nieziemskie doznania. W ten sposób najłatwiej dosięgnąć cudownego punktu G. Najpopularniejszą pozycją w tej grupie jest oczywiście pozycja na pieska.

Pozycje od tyłu są najlepszym wyborem jeśli danego dnia zależy Ci na intensywnym stosunku. W tym przypadku nie ma jednak mowy o zachowaniu kontaktu wzrokowego. No, chyba że stosunek będziecie uprawiać przed lustrem. Pamiętaj jednak o tym, że pozycje od tyłu nie nadają się do seksu analnego.

Pozycje równoległe

W tym momencie nie możemy pominąć pozycji na tak zwane nożyczki. Jest to najlepsza pozycja w seksie, jeżeli zależy nam na długim, powolnym i jakże zmysłowym stosunku. Pozycję tę możemy zaliczyć do jednej z najdelikatniejszych, przez co poleca się ją także w czasie ciąży.

Tak prezentują się najlepsze pozycje w seksie

Teraz już wiesz, jakie są najlepsze pozycje w seksie w każdej z 4 podstawowych grup. Mamy nadzieję, że zechcesz wypróbować przynajmniej jedną z nich. Liczymy na to, że w ten sposób urozmaicisz swoje przeżycia seksualne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl