Najlepsze wibratory bezkontaktowe, w które powinnaś zainwestować
166.jpg

Wibratory bezkontaktowe, to tak naprawdę masażery łechtaczki. Czekają, aby sprawić Ci przyjemność strumieniem powietrza.

Odważ się na nowy wymiar stymulacji i daj się ponieść rozkoszy. Dzisiaj przedstawiamy Ci dwa najlepsze masażery bezdotykowe, które zyskały zaufanie wielu kobiet.

Czym są masażery bezdotykowe?

Masażery bezkontaktowe, chociaż mają różne konstrukcje, to bardziej przypominają masażery twarzy lub depilatory laserowe. Nikt się nie zorientuje, że na Twojej półce stoi gadżet erotyczny!

Masażery bezdotykowe możemy podzielić na te, które wykorzystują fale ssące i te sprawiające przyjemność za pomocą fal sonicznych. Jak sama nazwa wskazuje, nie musisz dotykać swojej łechtaczki, żeby odczuwać przyjemność! Co więcej, taka stymulacja gwarantuje Ci kilkanaście orgazmów podczas jednej sesji z masażerem.

Dzisiaj skupimy się na masażerach bezdotykowych, które używają fal ssących.

Jak działają fale ssące?

Większość masażerów bezkontaktowych jest wyposażona w specjalne nakładki, które przykłada się na wysokości łechtaczki. Nakładka musi otaczać łechtaczkę. Wystarczy włączyć urządzenie i cieszy się nowymi doznaniami.

Fale ssące płynące z masażera bezdotykowego pobudzają łechtaczkę. I to dosłownie! Delikatne i rytmiczne ssanie sprawia, że zwiększa się napływ krwi do łechtaczki i staje się ona zdecydowanie bardziej wrażliwa.

Polecane masażery bezkontaktowe, które kupisz na Intimovo!

Elegancki Pingwinek. Sprawiający przyjemność, która będzie dla Ciebie zupełnie nowym doznaniem.

Ten pingwinek to Satisfyer Pro Penguin - Next Generation

Ten niepozorny masażer zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Wyposażony jest w 11 poziomów intensywności fal ssących. Co oznacza dla Ciebie, aż 11 różnych poziomów przyjemności i odkrywania ścieżki orgazmów. Stymuluj się tak, jak lubisz. Poznaj możliwości Pingwinka, a sprawi, że nie będziesz chciała przestać go używać.

Ten uroczy gentleman ma jeszcze jedną cechę, która Cię zachwyci. Cały jest wodoodporny, więc możesz rozkoszować się przyjemną stymulacją podczas kąpieli.

Obecnie jest to najbardziej pożądany masażer bezdotykowy wśród kobiet. Jeśli jeszcze go nie masz, to czas nadrobić zaległości!

Nie podoba Ci się pingwinek? Wolisz bardziej klasyczny wygląd? Ten model wygląda, jak masażer twarzy. Jednak to tylko pozory.

Masażer bezdotykowy Satisfyer 2

To wyjątkowy masażer bezdotykowy. Elegancki, o prostej budowie. Pracuje tak, jak Pingwinek za pomocą fal ssących.

Stymulacja łechtaczki tym masażerem sprawi, że przeniesiesz się w krainę rozkoszy. Multiorgazmy gwarantowane! Intensywność doznań możesz regulować za pomocą 11 różnych poziomów.

Przeżywaj niezapomniane chwile podczas kąpieli! Satisfyer 2 jest wodoodporny. Nic nie stoi na przeszkodzie, a ponieść się wodnej fantazji. Spróbuj stymulacji masażerem bezdotykowym i jednoczesnej stymulacji strumieniem wody. Gwarantujemy, że zaznasz rozkoszy, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłaś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl