Pejcz do igraszek w łóżku - kiedy z niego korzystać?
136.jpg

Wiele par coraz częściej i chętniej sięga po gadżety erotyczne, aby urozmaicić swoje życie seksualne lub spróbować czegoś zupełnie nowego. Jednym z pierwszych kandydatów, który pojawia się w sypialni, zaraz po kajdankach jest pejcz.

Czy wiesz, kiedy tak naprawdę sięgnąć po pejcz w sypialni? Jaki pejcz wybrać, aby zabawa z nim przyniosła prawdziwą przyjemność, zaspokoiła ciekawość z używania nowej zabawki erotycznej?

Co to pejcz i do czego służy?

Pejcz najczęściej wykonany jest z rzemienia z rączką, albo ze skórzanych pasków i metalowej rączki. Natomiast są też modele pejczy, które przystosowane są dla osób początkujących. Czyli takich, które nie mają wprawy w jego obsłudze. Wtedy pejcz wykonany jest z pasków materiału. Zdziwiłaś się, że trzeba mieć wprawę w obsłudze pejcza? Tak, aby nie zrobić sobie lub drugiej osobie krzywdy. Trzeba wiedzieć, z jaką siłą i gdzie uderzać. Aby to naprawdę było przyjemne wymierzanie kar, a nie kończące się uszkodzeniem skóry.

Dlatego, jeśli jeszcze nie używałaś pejcza, to polecamy Ci ten z pasków materiałowych lub skórzanych z mniejszą ilością tych pasków. Ważne jest, aby nie wkładać w zamach całej siły, bo rzeczywiście może skończyć się to przecięciem skóry. Chłosta ma być przyjemna a ból, który zadaje pejcz, nie może prowadzić do dyskomfortu i odczuwania faktycznego nieprzyjemnego bólu. Pejcz jest gadżetem erotycznym wykorzystywanym najczęściej w zabawach w dominację, odgrywaniu ról, czyli BDSM.

Kiedy sięgnąć po pejcz w sypialni?

Zastanawiasz się, kiedy jest dobra pora, żeby wykorzystać pejcz w swojej sypialni? Przede wszystkim obie strony muszą być gotowe na wprowadzenia takich gadżetów w swoje życie erotyczne. Jeśli obopólnie tego chcecie, to tak naprawdę sami będziecie wiedzieć, kiedy po nie sięgnąć. Nie ma konkretnego dnia, godziny czy pory, kiedy powinno się, a kiedy nie powinno się używać pejcza w sypialni. Jest to dobry gadżet, żeby przełamać rutynę i wprowadzić coś nowego do życia erotycznego. Pejcza użyj wtedy, kiedy po prostu poczujesz, że to jest ten czas. Czas, gdy masz ochotę na spróbowanie czegoś zupełnie innego.

Zanim jednak zaczniecie się wzajemnie chłostać, to ustalcie sobie zasady i granice, których absolutnie nie będzie można przekroczyć. Ma to być dla was przyjemność, a nie bolesne i nieprzyjemne doświadczenia. Najlepszym sposobem jest ustawienie sobie hasła bezpieczeństwa, lub gestu bezpieczeństwa, które będzie zrozumiałe dla was oboje. Takie hasło oznacza definitywne zakończenie zabawy. Najlepiej, aby hasło było to coś, czego nie używacie na co dzień. Czyli może być to jakieś dziwne słowo lub gest, jakie wspólnie ustalicie. Ważne jest to, aby hasło raz ustalone, zawsze było takie samo podczas erotycznych zabaw.

Jaki pejcz wybrać?

Na rynku jest dostępnych kilka rodzajów pejczy. A także różnych podobnych gadżetów erotycznych, które można wykorzystać w sypialni. Jak już wcześniej wspominaliśmy, jeśli nie masz doświadczenia z pejczem, to wybierz taki, który jest wykonany z pasków materiałowych. Możesz również kupić skórzany. Ważne jest, aby miał mniej pasków niż ten tradycyjny pejcz. Najbezpieczniejszy jednak dla osób początkujących jest pejcz wykonany z pasków materiałowych, ponieważ nie są w stanie one rozciąć skóry, ani zrobić innej krzywdy przez nieumiejętne uderzenie.

Do zabawek erotycznych razem z pejczami zaliczamy również szpicrutę, pejcz zakończony piórkiem, który służy do łaskotania. Jak i również pejcze gumowe, standardowe ze skóry lub zamszu. A także wszelkie bicze, które nieco różnią się budową od pejczy.

Mamy nadzieję, że teraz jesteś gotowa na nowe doznania i igraszki w sypialni. Pamiętaj o bezpieczeństwie i nie rób niczego na siłę. Jeśli taki typ zabaw nie będzie Ci odpowiadał, to nie zmuszaj się tylko dlatego, że Twoja druga połówka czuje się dobrze w roli dominowania. Chyba że to ty będziesz wymierzać chłostę! Oczywiście żartujemy, obie strony muszą tego chcieć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl