Pieszczoty intymne, czyli petting
140.jpg

Pieszczoty intymne, jako ciekawa gra wstępna, czy może coś więcej? Może alternatywa dla stosunku?

Czy próbowałaś już pieszczot intymnych ze swoją drugą połówką? Jeśli jeszcze nie próbowałaś, to czas to zmienić! Czy wiesz, że mają swoją fachową nazwę określaną, jako petting?

Czym są pieszczoty intymne?

Pieszczoty intymne, fachowo nazywają się petting. Jest to forma aktywności seksualnej, która może doprowadzić Cię do orgazmu bez penetracji pochwy, czy odbytu. Pieszczoty intymne to również świetna gra wstępna, która pobudzi ciało i zmysły. Co ciekawe, być może wcześniej uprawiałaś już petting, a o tym nie wiedziałaś. Specjaliści seksuolodzy (nie wszyscy, ale bardzo wielu) uważa, że seks oralny zalicza się do pieszczot intymnych. W sumie to całkiem prawdopodobne, bo przecież podczas seksu oralnego nie dochodzi do penetracji pochwy i odbytu.

Petting sprawdzi się również jako forma poznania ciała. Twojego i drugiej połowy. Pieszczoty intymne są świetną alternatywą na spędzenie relaksujących chwil we dwoje. Szczególnie jeśli któraś ze stron nie czuje się gotowa na stosunek seksualny. Wydaje się, że petting ma wiele zalet, ale czy ma jakieś wady? Przekonasz się w dalszej części artykułu. A teraz sprawdź, jak można uprawiać petting.

Jak uprawiać petting (pieszczoty intymne)?

Napiszemy prosto, tak jak lubisz i tak jak sprawi Ci to przyjemność. A także doprowadzi Cię i drugą połówkę w pełen stan relaksu, a zarazem podniecenia. Pieszczoty intymne, to nie tylko stymulacja pochwy, członka, czy odbytu. Na naszym ciele jest wiele innych stref erogennych, których stymulacja sprawi Ci ogromną przyjemność.

Szyja, uszy, klatka piersiowa, wewnętrzna strona ud, pośladki. To kilka z miejsc, które warto uraczyć pocałunkami, dotykiem i lizaniem.

Do najpopularniejszego elementu pettingu zalicza się również stosunek pozorowany. Czyli w przypadku partnerów heteroseksualnych będzie to wprowadzenie członka między piersi, pośladki, uda, czy stopy. A homoseksualnych pocieranie miejsc intymnych i stymulacja dłonią. Ważne jest to, aby i Tobie i Twojej drugiej połówce pieszczoty intymne sprawiały przyjemność i były chwilą relaksu.

Dla kogo są pieszczoty intymne?

Wbrew powszechnym opiniom, że to rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą w krainę seksualnych doznań. To pieszczoty intymne są dla każdego. A co więcej, mogą być świetnym urozmaiceniem życia seksualnego w związkach z długim stażem, które chcą pozbyć się monotonii z sypialni. A nie są gotowe na używanie gadżetów erotycznych.

Ponadto pieszczoty intymne są świetnym sposobem na zbudowanie relacji intymnej z drugą połową, a nawet na zaspokojenie potrzeb seksualnych drugiej osoby podczas ciąży lub połogu. A propo ciąży…

 

Czy można w nią zajść uprawiając petting?

Jeśli byłaś uważna na lekcjach biologii, to wiesz, że do zapłodnienia nie trzeba penetracji pochwy. Zatem tak podczas pettingu trzeba być ostrożnym. Podczas podniecenia z penisa wypływa ejakulat, który może zostać przeniesiony do pochwy palcem, lub podczas ocierania się o miejsca intymne. Tak samo podczas orgazmu. A stąd raczej krótka droga do ciąży. Dlatego trzeba być ostrożnym. Jeśli naprawdę się obawiasz, nie ma nic złego w tym, aby podczas pieszczot intymnych używać prezerwatywy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl