Rodzaje orgazmu u kobiet
128.jpg

Wiele kobiet w dalszym ciągu nie zdaje sobie sprawy, ile tak naprawdę mają możliwości, jeśli chodzi o ich orgazmy. Praktycznie wszyscy wiedzą o istnieniu orgazmu pochwowego. Sporo osób słyszało także o orgazmie łechtaczkowym i analnym. Nie są to jednak jedyne orgazmy, jakie kobieta może osiągnąć! Dla niewtajemniczonych podpowiemy, że jest ich aż 9! Zainteresowana? Dowiedz się zatem, jakie rodzaje orgazmu u kobiet wyróżniamy.

1. Orgazm pochwowy

Pomimo tego, że jak wspominaliśmy, większość osób zdaje sobie sprawę z istnienia orgazmu pochwowego, w dalszym ciągu możemy spotkać się z mitami na jego temat.

Ogromna liczba kobiet odczuwa poczucie winy, jeśli nie mogą osiągnąć tego typu orgazmu. Ich partnerzy w tym czasie ubolewają nad tym, że nie są w stanie zaspokoić swojej wybranki. Obie te grupy nie wiedzą jednak, że ten rodzaj orgazmu odczuwa jedynie 30% kobiet! Widzisz więc, że jego brak nie jest niczym dziwnym i niespotykanym.

2. Orgazm łechtaczkowy

Kolejnym typem orgazmu jest orgazm łechtaczkowy. Łechtaczka stanowi najbardziej czułe miejsce na kobiecym ciele. Co więcej, została stworzona tylko i wyłącznie do tego, by dawać przyjemność!

Ten rodzaj orgazmu może odczuwać aż 80% kobiet. Jest on najczęstszym, najłatwiejszym do osiągnięcia i najintensywniejszym typem orgazmu.

3. Orgazm analny

Okolice odbytu są bardzo mocno unerwione. Z tego względu ich stymulacja również może doprowadzić do orgazmu! Pamiętajmy jednak, że odbyt nie nawilża się samodzielnie. Podczas tego typu rozkoszy należy zastosować specjalny lubrykant, który nawilży odbyt. Dzięki temu kobieta nie będzie odczuwała bólu.

4. Orgazm typowy

Tego typu orgazm występuje w szczytowym momencie kobiecego podniecenia. Co w takiej chwili odczuwa kobieta? Zazwyczaj mówi się o przyjemnym cieple, które rozchodzi się od łechtaczki, aż po całe ciało, skurczach macicy i przyspieszonym tętnie. Po takim orgazmie kobieta jest niezwykle zrelaksowana.

5. Orgazm sutkowy

Kolejnym rodzajem orgazmów u kobiet jest orgazm sutkowy. Można go oczywiście osiągnąć poprzez stymulację piersi.

Należy mieć jednak na uwadze jedną, niezwykle istotną kwestię. Osiągnięcie tego orgazmu jest niezwykle trudne, a u wielu kobiet wręcz niemożliwe. Co więcej, zbyt długie stymulowanie sutków może wiązać się z bólem, a nie przyjemnością.

6. Orgazm punktu G

Punkt G jest niezwykle erogenną strefą. Znajduje się na przedniej ścianie pochwy. Jednakże nie każda kobieta go posiada.

Tego typu orgazm jest niezwykle przyjemnym i zupełnie odmiennym doznaniem. Bardzo często połączony jest także z kobiecym wytryskiem.

7. Orgazm wielokrotny

Około 30% kobiet jest w stanie kilkukrotnie dojść podczas jednego zbliżenia! Takie orgazmy mogą osiągać różną długość i moc. Aby je wywołać, nie należy przerywać stymulacji, po pierwszym orgazmie kobiety.

8. Orgazm nocny

Ten typ orgazmu pojawia się samoistnie podczas snu kobiety. Jednakże pojawienie się orgazmu nocnego oznacza, że dana kobieta jest niezaspokojona seksualnie.

9. Orgazm wyobrażeniowy

Do tego orgazmu może dojść podczas pobudzenia psychiki kobiety. Co więcej, nie wymaga on dotykania ciała! Wynika tylko i wyłącznie z fantazji erotycznych.

Rodzaje orgazmu u kobiet - podsumowanie

Teraz wiesz już, jakie rodzaje orgazmu u kobiet są możliwe do osiągnięcia. Widzisz, że jest ich sporo. Nie oznacza to jednak, że należy na siłę wypróbować każdy z nich. Tak naprawdę nie liczy się to, jaki orgazm kobieta przeżyje, tylko że sprawił jej on przyjemność.

Co więcej, wielu specjalistów zaleca stymulowanie kilku miejsc na ciele kobiety jednocześnie. W ten sposób może osiągnąć ona niesamowitą rozkosz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl