Seks na odległość - jak dbać o swoje relacje w związku na odległość?
200.jpg

Związki na odległość stają się coraz bardziej popularne. Niektóre pary poznały się przez internet i wręcz nie mogą się doczekać spotkania na żywo. Inne, które miały siebie na co dzień, zostały rozdzielone pracą. W obu tych przypadkach tęsknota za drugą połówką jest ogromna. Brakuje nam długich rozmów, wspólnego spędzania czasu i dotyku. Jak pielęgnować swoje relacje intymne w takiej sytuacji? Czy seks na odległość jest dobrym i realnym rozwiązaniem?

Seks na odległość w dobie obecnej technologii

W obecnych czasach pary żyjące w związkach na odległość mają dużo więcej możliwości do wyboru. Ich jedynym rozwiązaniem nie jest długotrwałe czekanie na list lub krótka rozmowa telefoniczna. A to wszystko za sprawą stale rozwijającej się technologii.

Przedstawimy Ci teraz listę pomysłów, dzięki którym zadbasz o relacje intymne ze swoją drugą połówką. Nawet w związku na odległość. Pamiętaj jednak, by w takiej sytuacji zawsze brać pod uwagę zdanie swojego partnera lub partnerki. Przed wprowadzaniem jakichś nowości lub zmian, upewnij się, że odpowiadają one także drugiej połówce. Seks na odległość nie należy do najprostszych tematów, więc naprawdę warto o nim wcześniej porozmawiać.

Co więcej, nie zapominajcie także o zwykłej rozmowie i spędzaniu wspólnego czasu, nawet mimo dzielących was kilometrów. Internet ułatwia również te kwestie.

Sexting i dirty talk - czyli pikantne wiadomości i rozmowy

Intymną podstawą każdego związku na odległość jest sexting i dirty talk. Są to po prostu podniecające wiadomości i rozmowy. W ten sposób możesz rozbudzić wyobraźnię swojej drugiej połówki. Opowiedz, co chciałabyś z nią robić, jeśli byłaby w tej chwili obok Ciebie. Nie zapominaj także o tym, że do wiadomości możesz dołączać swoje zdjęcia lub filmiki.

Wspólne oglądanie filmów erotycznych

W Internecie możemy znaleźć coraz więcej miejsc, które pozwalają na wspólne oglądanie filmów na odległość. Możecie to wykorzystać i oglądać na przykład filmy pornograficzne.

Wykorzystaj kamerę i mikrofon

Wiele komunikatorów daje opcję rozmów na video. Dzięki temu możecie nie tylko się słyszeć, ale również widzieć. Przenosi to relacje intymne na odległość na zupełnie nowy poziom. W ten sposób możecie praktycznie uprawiać seks na odległość.

Decydując się na to rozwiązanie, otrzymacie naprawdę wiele możliwości. Możecie zaprezentować sobie swój striptiz, kuszący taniec lub po prostu masturbować się na żywo przed kamerkami. Masturbować możecie się w sposób tradycyjny, czyli po prostu przy użyciu rąk lub bardziej ekscytujący, czyli przy użyciu zabawek erotycznych. A jeśli o zabawkach mowa, to musimy przejść teraz do kolejnego pomysłu.

Zdalnie sterowane zabawki erotyczne

Być może słyszałaś już o zdalnie sterowanych zabawkach erotycznych. Jeśli na bieżąco śledzisz naszego bloga, mogłaś na nim przeczytać artykuł o wibratorze sterowanym właśnie za pomocą aplikacji.

Tego typu zabawki przenoszą seks na odległość na zupełnie nowy poziom. Dzięki nim Twoja druga połówka może sterować Twoją przyjemnością pomimo dzielącej was odległości. To rozwiązanie możecie połączyć także z rozmową video.

Seks na odległość - podsumowanie

Mamy nadzieję, że teraz już widzisz, że pomimo dzielącej was odległości, w dalszym ciągu możecie dbać o swoje relacje intymne. Wykorzystajcie któryś z opisanych przez nas pomysłów i wpiszcie wspólny seks na odległość na stałe w swój grafik. Życzymy wam mnóstwa przyjemności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl