Sex zabawki na początek przygody
124.jpg

Stajemy się coraz bardziej otwarte na nowe, przyjemne doznania i eksperymenty w sypialni. W takim przypadku zazwyczaj wpadamy na pomysł zakupu jakiejś sex zabawki. Zamysł ten jest świetny, jednak nie tak prosty do zrealizowania, jak mogłoby się wydawać. Kobiety bardzo często popełniają błąd i jako swoją pierwszą zabawkę, wybierają produkt dla bardziej zaawansowanych. Dzisiaj wyjaśnimy Ci, dlaczego nie powinno się tak robić. Podpowiemy także, jakie sex zabawki na początek przygody będą odpowiednim wyborem.

Dlaczego prawidłowy wybór sex zabawki na początek przygody jest tak ważny?

W kobiecych fantazjach seksualnych bardzo często pojawiają się zabawki i gadżety erotyczne. Temat seksu, kobiecej masturbacji i produktów tego typu, dla wielu z nas dalej stanowi temat tabu. Z tego względu, długo zwlekamy z zakupem naszej pierwszej zabawki. Ze strachu wolimy, by pozostała ona jedynie w naszych marzeniach.

Jeżeli w końcu przyjdzie ten moment, w którym odważymy się zamówić produkt tego typu, z reguły wybieramy jakiś masywny wibrator lub dildo. Nie wiemy jednak, że takim działaniem możemy sobie bardziej zaszkodzić, niż sprawić przyjemność.

Produkty tego typu są opcjami dla osób bardziej zaawansowanych. Mogą okazać się one zbyt mocne. Powinnyśmy zwrócić także uwagę na ich kształt i materiał wykonania.

Nie oszczędzaj na pierwszej sex zabawce!

Przez to, że nie mamy pewności, czy dany produkt zaspokoi nasze potrzeby, na myśl może nam przyjść pomysł, by kupić go jak najtaniej. Przecież, jeżeli okaże się, że ten typ produktu nam odpowiada, możemy wymienić go na lepszy, droższy model, prawda?

Takie myślenie jest dużym błędem! Nie powinnyśmy tak robić! Dlaczego? Ponieważ większość super tanich zabawek erotycznych jest wykonana z kiepskich materiałów. Zagraża to nawet naszemu zdrowiu!

Jakie materiały powinnyśmy w takim razie wybierać? Polecamy wszystkie produkty wykonane ze szkła, silikonu lub plastiku ABS. Możesz się teraz zdziwić, ale nie są one wcale aż tak drogie!

Jakie sex zabawki na początek przygody wybrać?

Skoro wiesz już, na co zwracać uwagę podczas wyboru swojej pierwszej sex zabawki, możemy przedstawić Ci kilka typów produktów, które naszym zdaniem mogą Ci się spodobać.

Wibratory mini

Jeżeli chciałabyś kupić sobie wibrator, na początku polecielibyśmy wybór tego w wersji mini. Jego małe rozmiary nie oznaczają jednak, że nie sprawi Ci on przyjemności. Wybrany przez nas model, dodatkowo jest produktem wodoodpornym. Możesz go zatem bez przeszkód używać w wannie lub pod prysznicem.

Jeżeli spodoba Ci się jego działanie, rozmiary wibratora mogą okazać się także pomocne podczas podróży.

Masażery powietrzne

Tego typu masażery stymulują Twoją łechtaczkę dzięki falom powietrza. Nie wymagają żadnego dotyku ciała. Jednakże oferują niesamowitą przyjemność. Co więcej, możemy regulować w nich intensywność działania. Dzięki temu możemy dobrać moc do swoich potrzeb.

Wibrujące jajeczka

Jest to kolejny produkt o niewielkich rozmiarach, który zapewnia ogromną przyjemność. Tutaj również możemy ustawiać poziom jego intensywności. Robimy to jednak za pomocą pilota.

Takie jajeczko stymulować będzie ścianki pochwy i punkt G. Dodatkowo jego kształt jest znakomicie dopasowany do kobiecej anatomii.

Sex zabawki na początek przygody - podsumowanie

Mamy nadzieję, że teraz wiesz już, jakie sex zabawki na początek przygody powinnaś wybrać. Pamiętaj o tym, że nie warto na nich oszczędzać i wybierz produkt stworzony z dobrych i bezpiecznych materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl