Jak zachować dyskrecje kupując w sklepie erotycznym?
Jak zachować dyskrecje kupując w sklepie erotycznym?

Chcesz zrobić zakupy w sklepie erotycznym, ale nie chcesz, by ktoś się o tym dowiedział? Na szczęście dokonując zakupów w sklepie intymnym dla kobiet Intimovo z łatwością możesz zachować dyskrecję. Sprawdź, jakie mamy sposoby na zachowanie dyskrecji naszych Klientek.

Dlaczego chcemy zachować dyskrecję, robiąc zakupy w sklepie erotycznym?

Nikogo chyba nie zdziwi to, jak powiemy, że głównym powodem jest wstyd. Pomimo tego, że zabawki i gadżety erotyczne przestały być tematem tabu, wiele kobiet w dalszym ciągu wstydzi się z nich korzystać. Natomiast myśl o tym, że ktoś mógłby dowiedzieć się o ich erotycznych zakupach, wręcz powoduje u nich panikę.

Chcemy powiedzieć, że takie odczucia są całkowicie normalne na początku swojej erotycznej przygody i niestety, bardzo często spotykane. Wynika to głównie ze sposobu wychowania i tego, że wielu kobietom od małego wmawia się, że seks jest czymś złym, czymś, na co nie powinny się szybko zgadzać i czymś, co może przekreślić ich wartość. Teraz wiemy już, że nie jest to prawdą, a seks jest całkowicie normalną i zdrową czynnością. Jednak podczas zakupów erotycznych w naszych głowach w dalszym ciągu pojawiają się myśli tych małych dziewczynek, którym wpajano takie bzdury.

Wierzymy, że odwaga przyjdzie do Was z czasem. A wszystkie wstydzioszki informujemy, że Intimovo dba o sekretną sprzedaż swoich produktów. Dowiedz się, jak tego dokonujemy.

Sposoby na zachowanie dyskrecji. Sprawdź, co powinien spełniać wybrany przez Ciebie sklep erotyczny.

Oczywiście już sam fakt wyboru internetowego sklepu erotycznego, a nie punktu stacjonarnego, daje nam odrobinę dyskrecji. Nie boimy się, że ktoś ze znajomych lub rodziny zobaczy, że wchodzimy do stacjonarnego sex shopu. W końcu to, że coraz częściej rozmawiamy z przyjaciółkami o swoich erotycznych zabawkach, nie oznacza, że chcemy, by wiedział o nich ktoś z naszej pracy, czy dalszej rodziny, prawda?

Zakupy w internetowych sklepach intymnych mają jeszcze kilka zalet:

  • Większa ilość dostępnego asortymentu - sklepy internetowe w swojej ofercie zazwyczaj mają o wiele więcej produktów do wyboru. Dzięki temu możesz znaleźć zabawkę, która dokładnie spełni wszystkie Twoje wymagania.
  • Opisy produktów - w sklepie internetowym bez problemu możesz przeczytać opis produktu i w ten sposób poznać najważniejsze informacje o danej zabawce. Nie musisz na żywo rozmawiać z obsługą i dopytywać o każdy z produktów. Dzięki temu także poczujesz się bardziej anonimowo.
  • Dłuższy czas na zastanowienie i możliwość dokonywania zakupów przez całą dobę - sklepy internetowe otwarte są całą dobę, dzięki czemu możesz złożyć zamówienie o każdej porze. Wszystkim wstydliwym polecamy znalezienie sobie spokojnego miejsca do zapoznania się z ofertą sklepu. Nie musisz się spieszyć i martwić o to, że ktoś Cię zobaczy.

Dyskretna przesyłka

No dobrze, wiesz już, że zakupy przez internet są bardziej anonimową propozycją na powiększenie swojej erotycznej kolekcji. Co masz jednak zrobić, jeżeli faktycznie zdecydujesz się na zamówienie produktów z danego sklepu? Czy kurier, albo ktoś z domowników domyśli się, co znajduje się w danej paczce?

Decydując się na zakupy z Intimovo nie musisz się o to martwić. Zapewniamy pełną dyskrecję naszych Klientek. Z tego powodu pakujemy przesyłki tak, by nikt nie domyślił się, co znajduje się w środku. Co więcej, nie musisz się martwić także o to, że na przesyłce będzie widoczna nazwa naszego sklepu. Paczki nadajemy przez firmę „MO WO Monika Wójcikowska”, dzięki czemu nawet nazwa nadawcy nie będzie wzbudzała najmniejszych podejrzeń.

Dyskretne zakupy z Intimovo

Teraz już wiesz, w jaki sposób Intimovo zapewnia całkowitą dyskrecję swoich Klientek. Zapraszamy Cię zatem do dokonania zakupów w naszym sklepie intymnym dla kobiet. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz napisać do nas na stronie. Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy Ci wybrać produkt idealny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl