Wibrator analny co to jest i jak używać?
120.jpg

Nowe doznania? Podgrzanie atmosfery w sypialni? Rozluźnienie przed seksem analnym? Wibrator analny niejedno ma zadanie i wygląd też.

Chcesz spróbować? Nie miałaś nigdy odwagi? Wstydziłaś się zapytać? Wibrator analny, to nie czarna magia. Chociaż magia doznań z pewnością. Nie musisz się wstydzić! Nawet jeśli się czerwienisz, to w zaciszu własnej sypialni.

Seks analny przestaje być TABU. Przełam je razem z nami!

Wibrator analny - czym się różni od zwykłego?

Wibratory to pożądane gadżety erotyczne, po które sięgają początkujące i zaawansowane kobiety. Szukając w sferze seksualności czegoś nowego, przyjemnego i spełniającego fantazję.

Czy wibrator analny dorównuje zainteresowaniem temu klasycznemu? Owszem! Chociaż seks analny dopiero wychodzi spod TABU, to wibratory analne są równie pożądane co klasyczne. Czym się jednak różnią?

Największa różnica między wibratorem analnym, a klasycznym to kształt. Wibratory analne mają dodatkowe zabezpieczenia np. w postaci nasadki/zakończenia podstawką. Elementy te chronią przed głębokim (zbyt głębokim) wysunięciem się wibratora do odbytu.

Długość wibratora, to druga największa różnica. Chociaż oba rodzaje wibratorów mają różne długości tak, aby dopasować je do swoich potrzeb. To wibratory analne z reguły mają maksymalną długość do 30 cm.

Wibrator analny - dla kogo?

Wibrator analny to gadżet zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Chociaż coraz więcej mężczyzn hetero przekonuje się do stymulacji analnej i nie wiąże tej przyjemności z homoseksualizmem, to dzisiaj w pełni skupiamy się na nas. Kobietach i naszej przyjemności.

Na rynku dostępne są specjalne wibratory waginalno-analne 2 w 1. Umożliwiają one stymulację jednoczesną i pochwy i odbytu. Pojedyńcze wibratory analne sprawdzą się świetnie podczas gry wstępnej, czy spełnieniu fantazji o podwójnej penetracji podczas seksu z partnerem.

Wibrator analny, to świetny gadżet jeśli chcesz poeksperymentować podczas seksu solo, z drugą połówką. A także wtedy, kiedy chcesz spełniać swoje fantazje seksualne. To również niezastąpiony gadżet, który pomoże Ci się rozluźnić i przygotować do penetracji przed seksem analnym.

Jeśli lubisz eksperymenty, chcesz nauczyć się swojego ciała. Szukasz nowych doznań i przyjemności, to wibrator analny jest dla Ciebie!

Jak używać wibratora analnego?

Żeby rzeczywiście czerpać przyjemność i cieszyć się nowymi doznaniami płynącymi z wibratora analnego, powinnaś wiedzieć, jak go używać. Przede wszystkim, jak używać go bezpiecznie!

Zasada numer 1 - nic na siłę!

Przyzwyczaj się do wibratora. Poznaj jego budowę, a nawet instrukcję dołączoną do produktu. Nie wpychaj wibratora na siłę do odbytu, bo możesz uszkodzić sobie skórę.

 

Zawsze wibrator analny należy wprowadzać powoli i delikatnie. A najlepiej, jeśli przed zadbasz o stymulację odbytu, aby się rozluźnić. Rozmasuj odbyt wibratorem przed umieszczeniem go w środku. Bądź cierpliwa i nie denerwuj się. Szczególnie jeśli będziesz używać wibratora analnego po raz pierwszy. To zapewnij sobie spokój i ciszę tak, abyś czuła się komfortowo.

Zasada numer 2 - odpowiednie nawilżenie!

Stosowanie lubrykantów i żeli nawilżających to nieodłączny element zabaw. Powinnaś się z nimi zaprzyjaźnić, jeśli marzysz o analnych uniesieniach.

Dlaczego? Bez odpowiedniego nawilżenia próba umieszczenia wibratora w odbycie może skończyć się dla Ciebie niepotrzebnym bólem i mało przyjemnym doznaniem. Odbyt w przeciwieństwie do pochwy nie nawilża się naturalnie. Dlatego trzeba zadbać o jego optymalne nawilżenie. Z pomocą przychodzą jednak niezawodne lubrykanty, które znajdziesz w naszym sklepie Intimovo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl