Wibrator dla dziewicy - czy to możliwe?
130.jpg

Czy dziewica może używać wibratora? Czy masturbacja jest dla niej bezpieczna? Czy wibrator jest w stanie przerwać błonę dziewiczą?

Nie jest to żadną tajemnicą, że każda kobieta w wieku dojrzewania poznaje swoje ciało, a także zaczyna swoje pierwsze doświadczenia z masturbacją. Czy podczas masturbacji można przerwać błonę dziewiczą? Czy można stracić dziewictwo z wibratorem? Chociaż te pytania wydają się dojść dziwne, to nie są rzadkością. Przynajmniej połowa dziewcząt, które nie zaczęły jeszcze regularnie współżyć, zadaje sobie takie pytania i zastanawia się, czy masturbacja może im zaszkodzić.

Dlatego dzisiaj chcemy rozwiać Twoje wątpliwości, abyś mogła cieszyć się z poznawania własnego ciała i czerpania przyjemności z kobiecości.

Wibrator dla dziewicy, czy to dobry pomysł?

A czy dziewice mogą używać tamponów? Oczywiście, że mogą, bo błona dziewicza się rozciąga i nie ma możliwości jej przerwania przez używanie tamponów. Tak samo będzie w przypadku krótkiego wibratora o małej średnicy. Oczywiście nie mówimy o tym, aby dziewica używała ogromnego i grubego dilda. Wtedy rzeczywiście może dojść do przerwania błony. Natomiast niewielki wibrator o małej średnicy będzie dobrą zabawką do poznania swojego ciała, oswojenia się z gadżetami erotycznymi, a także pierwszych chwil spędzonych na przyjemności.

Wibrator jest dobrym pomysłem na gadżet erotyczny dla dziewicy, ponieważ w przeciwieństwie do dilda nie ma możliwości bardzo głębokiej penetracji. Poza tym jest bardzo wiele możliwość doboru wibratora i innych gadżetów, które mogą być używane przez dziewicę. Na przykład masażer łechtaczki. To bardzo dobra opcja szczególnie dla tych dziewcząt, które mimo wszystko obawiają się wprowadzenia wibratora do pochwy.

Dlatego jeśli jeszcze nie próbowałaś, a chcesz poznać swoje ciało i chcesz wejść w świat zabawek erotycznych, to dobrym pomysłem na początek jest zaczęcie od niewielkiego wibratora lub masażera łechtaczki.

Jaki wibrator dla dziewicy?

Najlepiej najmniejszy. Jeśli chcesz spróbować masturbacji z wibratorem, to zdecyduj się na niewielki rozmiar, który nie sprawi Ci bólu ani uczucia dyskomfortu. A wręcz przeciwnie pokaże, jak może być przyjemnie. Dobrym pomysłem jest również wypróbowanie jajek wibrujących, które ze względu na niewielkie rozmiary są wręcz idealne dla dziewic. A nawet jednym z ciekawszych rozwiązań będzie zakup masażera łechtaczki bezdotykowego. Jest to inny typ doznania niż ten pochodzący ze zwykłego wibratora. Natomiast umożliwi Ci poznanie wrażliwych miejsc nie tylko w okolicach intymnych, ale również na całym ciele.

Dużym zainteresowaniem cieszę się pingwinki, a także masażery łechtaczki, które swoim wyglądem i kształtem nie przypominają zupełnie gadżetów erotycznych. Przykładem może być masażer łechtaczki w kształcie muszelki lub mini wibrator, który wygląda jak szminka.

Masażer powietrzny - Satisfyer Pro Penguin - Next Generation

Popularny pingwinek!

Niepozorny Masażer - Iroha by Tenga Kushi w kształcie muszelki

Szminka przyjemności, czyli Masażer - Iroha by Tenga Stick

Przyznaj, że nawet się niezorientowałaś, że to mini wibrator.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z wibratora dla dziewicy

Czy wibrator i inne gadżety erotyczne są bezpieczne dla dziewicy? Wszystko zależy od tego jak będziesz używać takich zabawek i czy rzeczywiście dobierzesz odpowiedni ich rozmiar. Błona dziewicza rozciąga się i wcale nie jest tak łatwo ją przerwać, jak niektórzy myślą. Natomiast rzeczywiście przy zbyt intensywnej lub głębokiej penetracji wibratorem może dojść do jej uszkodzenia i krwawienia. Dlatego zawsze powinnaś zadbać o to, aby Twoja pochwa była odpowiednio nawilżona. Może do tego użyć również lubrykantu, ale przede wszystkim zadbaj o to, aby wibrator miał odpowiedni rozmiar.

Najważniejsze jednak jest to, żebyś nie wpychała do pochwy wibratora na siłę. Ani też wtedy, kiedy poczujesz jakikolwiek dyskomfort. Nie zapomnij również o odpowiedniej higienie zabawek erotycznych! Jeśli chciałabyś nauczyć się masturbacji, ale wizja wibratora trochę się przeraża. To tak jak już wspomnieliśmy, skorzystaj z masażerów łechtaczki. Gwarantują niesamowite doznania i są równie dobre co wibratory.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl