Wibrator z aplikacją - czym jest?
100.jpg

Prawdopodobnie słyszałaś kiedyś o jajeczkach wibrujących z dołączonym pilotem. To po prostu mini wibratory, których intensywność i prędkość można zmieniać właśnie przy użyciu wspomnianego pilota. Niektóre z firm postanowiły pójść o krok dalej i połączyć taki wibrator z aplikacją w Twoim telefonie! Zainteresowana? W takim razie koniecznie czytaj dalej.

Czym właściwie jest wibrator z aplikacją?

Jest to podręczny wibrator, którym możemy stymulować zarówno pochwę, jak i inne erogenne miejsca na naszym ciele. Został wykonany z delikatnego silikonu, a na jego ściankach znajdziesz drobne wypustki, które jeszcze bardziej umilają jego użycie. Model ten posiada 7 trybów wibracji. Dzięki temu będziemy w stanie idealnie dopasować jego działanie do naszych potrzeb i preferencji.

Dodatkowo opisywany przez nas wibrator jest w 100% wodoodporny. Możemy używać go wszędzie, gdzie tylko mamy na to ochotę. Produkt ten będziesz mogła naładować za pomocą ładowarki USB. Po jego pełnym naładowaniu otrzymasz godzinę przyjemności. Tyle samo czasu będziesz potrzebowała na ponowne uzupełnienie jego baterii.

Tak jak wspominaliśmy, jest to wibrator, którym można sterować za pomocą aplikacji w telefonie. Taką aplikację można za darmo pobrać z Google Play lub App Store. Działa ona na wszystkich telefonach, które posiadają system iOS 7, Android 4,3 lub ich nowsze wersje. Nie jest to jednak jedyny sposób, w jaki można sterować tym wibratorem!

Sposoby działania wibratora z aplikacją

Aplikacja pozwala na sterowanie sensoryczne. Innymi słowy, może ona działać podobnie do pilotów z jajeczek wibrujących. Jednakże można zmienić jej ustawienia! Jeżeli tylko byś tego chciała, możesz wybrać, by Twój wibrator poruszał się w rytm muzyki! Teraz, Twoje ulubione piosenki mogą zyskać zupełnie inną moc.

Dodatkowo takim wibratorem można sterować także w sposób tradycyjny, bez używania aplikacji. Na jego końcówce został umieszczony przycisk, którym bez problemu możemy ustawić intensywność produktu.

Kto powinien zdecydować się na wibrator z aplikacją?

Takie produkty są zachwalane przez wiele singielek. Stanowią także świetny sposób na zabawę dla par. W końcu dostęp do takiej aplikacji możemy przekazać naszej drugiej połówce. Dzięki temu będzie ona w stanie dowolnie sterować naszym wibratorem. Przenosi to wspólne zabawy na zupełnie nowy poziom.

Dyskretne, publiczne zabawy?

Jeżeli jedną z Twoich fantazji jest seks w miejscach publicznych, dzięki takiemu wibratorowi, bez problemu możesz wprowadzić go w życie. Wibrator ten jest wyjątkowo cichy i zapewnia dyskrecję. W ten sam sposób możesz używać wibrującego jajeczka z pilotem. Taki pilot może jednak przykuwać niechciane spojrzenia. Tego byśmy nie chcieli. Natomiast nikogo nie zdziwi widok trzymanego w ręce telefonu, prawda? Nie bój się zatem wypróbować tego sposobu zabawy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl