Wzajemna masturbacja - dlaczego każda para powinna jej spróbować
214.jpg

Z reguły masturbacja kojarzy nam się przyjemnością solo. Jednak czy wiesz, że wspólna masturbacja z partnerem lub partnerką może przenieść was na zupełnie inny poziom przyjemności i doznań?

Każda para chociaż raz powinna spróbować wzajemnej masturbacji. A doświadczenia i doznania z pewnością przełożą się na inny wymiar zaspokajania podczas seksu. Co więcej, pokażecie sobie wzajemnie, jak lubicie być dotykani i co sprawia wam największą przyjemność.

Wspólna masturbacja zamiast seksu?

Nie do końca jest to prawda, bo wspólna masturbacja powinna być traktowana jako uzupełnienie życia seksualnego. Wzbogacenie go o nowe doświadczenia i wprowadzenie do współżycia czegoś zupełnie nowego. Wspólna masturbacja to również świetna gra wstępna, po której przeżyjecie seks, jakiego jeszcze nie poznaliście.

Dlaczego wspólna masturbacja to dobry pomysł? Solo jest czymś naturalnym i dobrze ci znanym, jednak kiedy zaczniesz wspólną masturbację ze swoją drugą połówką, to zobaczysz, że jest to zupełnie nowe i ekscytujące doświadczenia.

Wspólna masturbacja - dlaczego warto jej spróbować?

Wspólna masturbacja może być tak samo ważnym elementem waszego życia erotycznego jak seks. Warto spróbować jej chociaż raz i nawet jeśli okaże się, że ta forma aktywności seksualnej wam nie odpowiada, będziecie bogatsi o nowe doświadczenia. Jednak wydaje nam się, że wspólna masturbacja pokaże wam na tyle nowe i ciekawe doznania, że wprowadzicie ten element do swojego życia seksualnego na stałe.

Więź intymna i większe doznania

 

Wspólna masturbacja i patrzenie sobie w oczy sprawia, że uczycie się nowej intymności i budujecie inny wymiar bliskości między sobą. Ponadto obserwowanie drugiej połowy podczas uniesień wzmacnia wasze doznania, a także może sprawić, że będzie to mocniejsze i intensywniejsze doświadczenie orgazmu, niż podczas zwykłej gry wstępnej czy seksu.

Zaufanie i nowe doświadczenia

Zaufanie do partnera lub partnerki to bardzo ważny fundamenty w związku, ale również w seksie. Jeśli ufacie w sobie wzajemnie, to spróbuj namówić swoją drugą połowę do zasłonięcia oczu. Twoich lub partnera czy partnerki. Podczas wzajemnej masturbacji odcięcie zmysłów wzroku może być ciekawym doznaniem, które zwiększy waszą przyjemność. A także sprawi, że dla osoby w roli obserwatora będzie to niezwykle intensywne doświadczenie podniecenia.

Zakrycie oczu umożliwi ci również skupianie się na zaspokojeniu i naturalnym zachowaniu bez myślenia o tym, że twoja druga połówka cię obserwuje. Ta metoda właśnie z tego względu będzie świetna szczególnie dla osób, które chciałyby spróbować wspólnej masturbacji, ale wstydzą się lub czują się skrępowane, kiedy czują na sobie wzrok partnera. Trzeba zaznaczyć, że patrzenie na siebie podczas masturbacji jest to inne odczucie niż to, kiedy patrzycie na siebie wzajemnie podczas seksu.

Pokaż co lubisz i dajcie sobie więcej przyjemności

Wspólna masturbacja to również świetna droga do tego, aby pokazać drugiej osobie jak chcesz, aby cię dotykała. Gdzie ma cię dotykać, a także tego, jaki typ stymulacji sprawia ci największą przyjemność i doprowadza na granicę rozkoszy. To moment, w którym możesz pokierować ręką partnera lub partnerki i mieć kontrolę nad ruchami i ułożeniem dłoni. A także chwila, w której oboje uczycie się siebie nawzajem.

Wspólna masturbacja to nowa wolność w seksie

I nauka waszych ciał wzajemnie. Praktykowanie wspólnej masturbacji sprawia, że lepiej poznajecie swoje ciała, strefy erogenne, a przede wszystkim dążycie w ten sposób do pełnego wyzwolenia. Porzucenia ograniczeń przed swoim ciałem, a nawet partnerem, czy partnerką. Wspólna masturbacja to nie tylko nowe doznania seksualne, ale również budowanie nowej intymności z drugą połową i pozbywanie się ograniczeń i blokad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl