Zabawki erotyczne - 5 największych mitów na ich temat
36.jpg

Edukacja seksualna w naszym kraju stale nie zachwyca. Z tego względu możemy spotkać się z masą nieprawdziwych i krzywdzących mitów na ten temat. W tej grupie znalazły się także gadżety i zabawki erotyczne. Dzisiaj postanowiliśmy obalić 5 największych mitów znalezionych w sieci. Wyjaśnimy sobie również, skąd one właściwie się wzięły.

Temat tabu

Dla wielu osób seks w dalszym ciągu stanowi temat tabu. Z tego względu ludzie niechętnie wypowiadają się na jego temat. Jeszcze jako dzieci niektórzy z nas mogli usłyszeć, że masturbacja jest grzechem i powoduje problemy ze wzrokiem, seks przed ślubem gwarantuje późniejsze trafienie do piekła, a kalendarzyk stanowi znakomitą i jedyną dopuszczalną formę antykoncepcji.

Zainteresowani tematem po porady i wiedzę wolą w takim razie udać się do sieci. Niestety, jak wszyscy dobrze wiemy, w internecie można znaleźć masę głupot i nieprawdziwych informacji. Niedoinformowana osoba po ich przeczytaniu rozpowszechnia je dalej i nie wie, że nie są prawdziwe. Tak właśnie powstają mity. Jakie nieprawdziwe ciekawostki udało nam się znaleźć o zabawkach erotycznych?

5 mitów o gadżetach i zabawkach erotycznych

W sieci zalała nas tak duża fala nieprawdziwych informacji na ten temat, że ciężko było nam wybrać jedynie tą 5.

To produkty tylko dla singli

Zabawki erotyczne nie przydają się tylko i wyłącznie singlom! Mogą one urozmaicić życie seksualne każdej pary. Co więcej, przecież będąc w związku, nie rezygnujemy z masturbacji. Dzięki niej możemy lepiej poznać swoje ciało, by następnie poinstruować drugą połówkę i wyjaśnić jej, co nas podnieca. Gadżety świetnie sprawdzają się również w grze wstępnej, która jak już wiecie z naszego innego artykułu, jest elementem koniecznym.

Gadżety i zabawki erotyczne tylko dla nimfomanek

Wiele osób w dalszym ciągu myśli, że zabawki erotyczne używają jedynie osoby cierpiące na zaburzenia seksualne. Na szczęście Wy zdajecie sobie sprawę, że jest to ogromną bzdurą! Korzysta z nich wiele singli i par będących w szczęśliwym związku. Dzięki gadżetom erotycznym możemy lepiej poznać swoje ciało i poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Zguba dla zwykłego stosunku

Mit ten rozpowiadają osoby, dla których seks i masturbacja stanowią synonim. Musicie wiedzieć, że któraś z tych czynności, nie wyprze drugiej. W końcu w masturbacji chodzi o lepsze poznanie swojego własnego ciała i potrzeb. Seks polega na wspólnym poznawaniu się z partnerem/partnerką, pogłębianiu swojej relacji i bliskości.

Zabawki erotyczne są słabe jakościowo

Oczywiście, że są, ale tylko wtedy, gdy ktoś chce je kupić najtaniej, jak się da i to z mało pewnych źródeł. Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości, wiedz, że warto wydać te kilka złotych więcej. Dzięki temu otrzymasz produkt, wykonany z dobrych i przede wszystkim nieszkodliwych materiałów.

Ceny z kosmosu

Tak, jak wspominaliśmy w poprzednim micie, obecnie bez najmniejszego problemu będziesz w stanie znaleźć bardzo tanie zabawki erotyczne. Czy to oznacza, że powinniśmy się na nie decydować? Nie! Jeżeli zależy Ci na zdrowiu, radzimy omijać takie produkty. Z drugiej strony, na zabawki dobre jakościowo, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł, naprawdę nie trzeba wydawać milionów! Są one jedynie kilka do kilkunastu złotych droższe.

Tak właśnie prezentuje się 5 największych mitów, które trafiły do sieci. Jeżeli znacie kogoś, kto uważał któryś z wymienionych punktów za prawdę, możecie wysłać mu ten artykuł. Dzięki temu przekona się, że gadżety i zabawki erotyczne nie złem, którego trzeba się obawiać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl