Zestaw zabawek erotycznych — czy warto go kupić?
222.jpg

Lubisz wykorzystywać zabawki erotyczne podczas swoich igraszek? Bardzo nas to cieszy, oznacza to bowiem, że chętnie eksperymentujesz, a w Twojej sypialni z pewnością nie ma nudy. Podczas swoich zakupów mogłaś zatem zauważyć, że niektóre zabawki sprzedawane są w zestawach. Czy opłaca się je kupować? A może lepszym rozwiązaniem jest zakup pojedynczych produktów? Czytaj dalej, by dowiedzieć się, czy warto kupić zestaw zabawek erotycznych.

Zestaw zabawek erotycznych — największe zalety

Zestaw zabawek erotycznych będzie świetnym rozwiązaniem dla osoby początkującej, która jeszcze nie wie, na jaki produkt powinna się zdecydować. W ten sposób otrzyma kilka zabawek do testowania. Dzięki nim lepiej pozna swoje potrzeby i następnym razem będzie w stanie dobrać idealny produkt dla siebie.

Co więcej, zakup takiego zestawu jest zwykle tańszym rozwiązaniem, niż skompletowanie zabawek na własną rękę. Jeżeli zatem wiesz, że przyda Ci się każda z zawartych w nim rzeczy, powinnaś zdecydować się właśnie na taki zestaw. Dzięki temu zaoszczędzisz trochę gotówki.

Kolejną zaletą jest to, że zestawy świetnie otwierają nas na nieznane nam jeszcze doznania. Mogło Ci się na przykład wydawać, że dany produkt nie zaspokoi Twoich potrzeb. Jednak skoro znalazł się już w danym zestawie, zdecydowałaś się go wypróbować… i okazało się, że sprawia mnóstwo przyjemności. W ten sposób możesz zatem poznać swojego nowego zabawkowego ulubieńca.

Kto nie powinien decydować się na zestaw zabawek erotycznych?

Nie każdy jednak powinien decydować się na zakup takiego zestawu. W przypadku niektórych osób mogłoby to się okazać niepotrzebnym i zbędnym wydatkiem. Kto z pewnością powinien sobie odpuścić zakupy tego typu?

Odradzamy zakup zestawu osobom, które:

  • w swojej kolekcji posiadają już wiele zabawek erotycznych
  • są doświadczone w przypadku danej kategorii produktów i wiedzą, że nie wykorzystywałyby zabawek dla początkujących
  • w zestawie zauważyły produkt, który z pewnością nie przypadnie im do gustu

Jakie zestawy zabawek erotycznych warto kupić?

Na rynku dostępne są przeróżne zestawy zabawek erotycznych do wyboru. Istnieje jednak kilka produktów, które szczególnie warto kupować właśnie w takich zestawach. Omówimy teraz 3 z nich.

Zestaw koralików analnych

Takie zestawy świetnie sprawdzają się w przypadku produktów progresywnych, czyli takich, które powinny zmieniać się wraz ze stopniem doświadczenia użytkowniczki. Świetnie sprawdza się to w przypadku koralików analnych.

Dzięki takim zestawom osoby niedoświadczone mogą rozpocząć swoją przygodę z odpowiednim produktem, a wraz z nabywaniem wprawy, doświadczenia i ochoty zmieniać kulki. W ten sposób nie zrażą się już na początku swojej przygody przez dobranie nieodpowiedniego rozmiaru lub kształtu koralików.

Zestaw kulek waginalnych

Kolejnym produktem, który musi zmieniać się wraz z nabywaniem doświadczenia, są kulki waginalne. Z tego względu je również warto kupować w progresywnych zestawach.

Zazwyczaj takie zestawy składają się z 3 kulek kegla. Jedna z nich jest kulką pojedynczą, idealną dla początkujących. Następne mogą być pojedyncze lub podwójne w zależności od wybranego zestawu. Zmienną z pewnością będzie jednak wielkość i waga produktu.

Dzięki takim zestawom sprawisz, że Twoje ćwiczenia mięśni Kegla będą dawać najlepsze efekty.

Zestawy na początek przygód z BDSM

Ostatnią z naszych propozycji są zestawy produktów BDSM. W tym przypadku również niezwykle istotną kwestią jest rozpoczynanie przygody od produktów przeznaczonych dla osób początkujących.

W takich zestawach mogą zatem znajdować się maski, kajdanki, czy opaski na oczy. W ten sposób będziesz mogła sprawdzić, czy tego typu zabawy odpowiadają Tobie i Twojej drugiej połówce. Przy okazji produktami dla początkujących nie wyrządzicie sobie krzywdy.

Zestaw zabawek erotycznych — podsumowanie

Widzisz więc, że zestaw zabawek erotycznych to świetny sposób na stopniowanie odczuwanych doznań wraz ze zwiększaniem poziomu swojego doświadczenia. W ten sposób zwiększasz swoje bezpieczeństwo, a także pewność, że nie zniechęcisz się do danej zabawy przez dobór nieodpowiedniego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl